misto.zp.ua

Як дістатися до окупованого Криму?

Як дістатися до окупованого Криму?Після відміни будь-якого транспортного сполучення материкової України з Кримом добратися до півострова стало вкрай важко. Українські прикордонники не тільки не пропускають до Криму автобуси, а й виявляють і забороняють проїзд на півострів приватникам і таксистам. Але громадяни України знайшли кілька виходів з цієї ситуації.

Бюджетний варіант

Один з найдешевших варіантів – перетнути кордон пішки. Відстань від Новоолексіївки до межі материкової України та окупованого Криму – 26 км, а потім, знову ж таки пішки, до найближчого населеного пункту – селища Передмістне, це ще плюс 11 км. Вже звідти місцевим транспортом дістаєтеся Джанкою, який приєднаний до нового російського залізничного вузла з Сімферополем та Севастополем. Як бачите, для бюджетного варіанту слід мати туристичний набір та вдосталь сил, щоб подолати 37 кілометрів пішки.

Як дістатися до окупованого Криму?

Дорого, але швидко

Інша альтернатива – нові популярні серед українців та росіян таксі, які прямують виключно рейсом Новоолексіївка – Джанкой. Вам доведеться представитися прикордонникам близьким другом водія. Однак ціна за проїзд буде зовсім не товариська: таксисти не поїдуть за суму меншу, ніж тисяча гривень, незалежно від того, скільки людей в машині, і це лише за п’ятдесят кілометрів шляху.

Як дістатися до окупованого Криму?

Нагадаємо, 26 грудня 2014 року українська влада в особі Міністерства інфраструктури прийняла постанову щодо абсолютної відміни автомобільного сполучення з окупованим Кримом, заявляючи про те, що: «Транспортне сполучення з окупованим Кримом припинено тимчасово, щоб запобігти проникненню на материкову Україну диверсійних груп під виглядом мирних жителів».

Загалом, внаслідок рішень про відміну будь-якого транспортного зв’язку з Кримом, скасували вісім основних рейсів, на яких був сконцентрований основний пасажиропотік у кримському напрямку: потяги №11/12 Київ – Сімферополь, № 28/27 Київ – Севастополь, №88/87 Ковель – Сімферополь, №86/85 Львів – Сімферополь, №90/89 Дніпропетровськ – Сімферополь, №144/143 Кривий Ріг – Сімферополь, №92/81Кременчук (Полтава) – Сімферополь, та № 82/92 Харків – Сімферополь. Крім того, постанова відмінила усі автомобільні рейси, що ведуть до Криму.

Костянтин ЦЕНЦУРА. Інфографіка: Марина БОТНАРЕВА


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
МІГ
МЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИ
ПОЗИЦІЯ
ПОРОГИ
ДІТИ ЗАПОРІЖЖЯ
MISTO.ІНФОРМ
ІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯ
РАЦИОНАЛЬНАЯ ГАЗЕТА (АРХИВ)
ЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
РОСТ (АРХИВ)
КЛЯКСА. ГАЗЕТА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ (АРХИВ)
СОДРУЖЕСТВО (АРХИВ)
ПРАВДА (АРХИВ)
УЛИЦА ЗАРЕЧНАЯ (АРХИВ)
ЗАПОРОЖСКИЙ ПЕНСИОНЕР (АРХИВ)
ВЕРЖЕ (АРХИВ)
МРИЯ (АРХИВ)
НАДЕЖДА (АРХИВ)
ГОРОЖАНИНЪ (АРХИВ)
БЕРДЯНСК ДЕЛОВОЙ (АРХИВ)
ОСТРОВ СВОБОДЫ (АРХИВ)
ЖУРНАЛ ЧУДО (АРХИВ)
АВТОПАРК (АРХИВ)
МИГ по ВЫХОДНЫМ (АРХИВ)
Про СМИ

Студентський інформаційний портал «Пороги» - це цікаво й корисно, це креативно й актуально, це гостро й оперативно. «Пороги» - це погляд запорізького студентства на молодіжні проблеми. Це репортажі з мистецьких акцій і спортивних подій, інтерв’ю з  неординарними людьми, це матеріали, що зацікавлять молодого науковця, майбутнього студента, творчу людину. «Пороги» - це ресурс для тих, хто шукає себе, хто хоче писати, кого турбує молодь Запоріжжя. «Пороги» - для тих, хто думає і хоче знати.

Контакты

Адреса:
м. Запоріжжя, вул. Залізнична, 24, 9 поверх, к. 907

Телефон:
289-12-22

Сайт:
www.porogy.zp.ua

E-mail:
porogy@mail.ru

Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |