The Times: надалі Ізраїль хоче ліквідувати лідерів ХАМАС у Катарі03.12.2023 Ізраїль не відмовиться від планів ліквідації лідерів палестинського радикального руху ХАМАС у Катарі. При цьому зараз, коли продовжуються переговори про звільнення ізраїльських заручників, військові утримаються від такої операції. Про це повідомляє британська газета The Times із посиланням на джерела.Нині, як пише видання, у Катарі побоюються за життя голови політбюро ХАМАС Ісмаїла Ханії та ще одного члена руху Халеди Машаля. Стверджується, що зараз відмова від ліквідації лідерів бойовиків у Досі має лише тимчасовий характер, і надалі ізраїльська сторона продовжить свою операцію проти ХАМАСу.
У розмові з виданням про бойовиків також висловився колишній член ШАБАК та поліції Ізраїлю Ашер Бен-Арці.
"Ліквідація можлива, але я не вважаю, що її проводитимуть у Катарі", - зазначив він. Бен-Арці припустив, що на тлі переговорів із заручниками Ізраїль нічого не зробить із лідерами ХАМАС.
Раніше стало відомо, що палестинський радикальний рух ХАМАС готовий продовжити режим припинення вогню у секторі Газа ще на чотири дні. Вже, як зазначалося, Ізраїль і ХАМАС досягли за посередництвом Катару, Єгипту та США попередньої домовленості про продовження перемир'я ще на два дні. ХАМАС також оголосило, що перемир'я в Газі можна продовжувати на день за визволення кожних десяти заручників.
* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции. |
![]() Лента статей
• Росія б’є по вузлах: глава «Укрзалізниці» про атаки на ключові станції [21.09.25]
• Україна обмежує імпорт дизпального з Індії — з жовтня кожна партія проходитиме лабораторну перевірку [20.09.25] • Удар по КІНЕФ: українські дрони вивели з ладу ключовий блок одного з найбільших НПЗ Росії [19.09.25] • Зеленський: війна завершиться лише після гарантій безпеки — США мають проявити лідерство [18.09.25] • Держбюджет-2026: 2,8 трлн грн на оборону, освіту, медицину та соціальні гарантії [17.09.25] • Трамп: «Моє терпіння щодо Путіна закінчується, і швидко» [16.09.25] • 🇸🇪 Швеція надасть Україні понад $7 млрд військової допомоги протягом двох років [15.09.25] Про СМИ
Коллектив редакции использует аналитический подход при подготовке своих материалов, рассчитанных на самый широкий возрастной и социальный диапазон, но в первую очередь - на думающего собеседника, небезразличного к окружающему нас миру. Контакты
|
Комментарии:
нет комментариев