WSJ: Путін відмовився від бесіди з Ердоганом про відновлення зернової угоди
30.07.2023
Російський президент Володимир Путін відмовився від бесіди з лідером Туреччини Реджепом Тайпом Ердоганом про поновлення зернової угоди, незважаючи на наполегливі прохання останнього. Про це з посиланням на дипломатів МЗС Туреччини повідомляє The Wall Street Journal (WSJ).
Зазначається, що поки Кремль відмовляється від будь-яких переговорів на цю тему на рівні керівників держав, турецькі офіційні особи продовжують наполягати на проведенні діалогу іншими каналами.
«Я думаю, що російська сторона і особливо Кремль ставлять під сумнів спосіб мислення Ердогана. Це незвичайно, що він [Путін] не відповідає на телефонні дзвінки [від голів іноземних держав]», - розповіла WSJ Гулру Гезер, екс-високопоставлений дипломат у посольстві Туреччини у Москві.
Раніше Ердоган припустив, що Володимир Путін хотів би продовжити зернову угоду. Він запевнив, що проведе телефонні переговори з російським колегою, щоб обговорити угоду, не чекаючи на їхню зустріч у Туреччині в серпні.
* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
Название издания Всеукраинская об- щественно-полити - ческая газета "Позиция" говорит само за себя - мы имеем своё обоснованное мнение по ряду концептуальных вопросов общественно-политической жизни страны. Среди приоритетных направлений нашей работы: критичный подход к оценке работы власти любого уровня; направленная журналистская работа по реализации идей построения гражданского общества в Украине; устоявшиеся моральные ценности; следование принципам журналистской этики; вопросы интеграции Украины в цивилизованное сообщество; духовные ценности славянских народов.
Коллектив редакции использует аналитический подход при подготовке своих материалов, рассчитанных на самый широкий возрастной и социальный диапазон, но в первую очередь - на думающего собеседника, небезразличного к окружающему нас миру.
Комментарии:
нет комментариев