
|
В США кандидата у віце-президенти Уолца викрили у брехні про службу в армії13.08.2024 Кандидата у віце-президенти США від демократів та губернатора штату Міннесота Тіма Уолца викрили на брехні після його слів про участь у бойових діях та службу в армії.Навколо політика спалахнув скандал через заклик заборонити штурмову зброю в країні. Тоді він зазначив, що варто зробити так, щоб «зброя війни, яку він тримав на війні, була тільки там, де йому місце».
На висловлювання Уолца звернув увагу кандидат у віце-президенти від республіканців Джей Ді Венс. Він поцікавився, про яку війну йшлося, і коли відбувалися події, про які той говорив.
У біографії Уолца зазначено, що політик вирушав до Норвегії та Італії, коли проходив службу в національній гвардії США. Він також брав участь у підготовці до відправки військ союзників до Афганістану у 2003 році, проте на війні ніколи не був.
* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции. |
Лента статей
• У Криму розбився літак Ан-26: загинули 29 росіян [01.04.26]
• Україна домовляється зі США про $1,4 млрд кредиту для енергетики [31.03.26] • ЄС заморозив оборонне фінансування для Угорщини – ЗМІ [30.03.26] • США засекретили від НАТО розміщення військ – Politico [29.03.26] • Трамп пояснив, чому Іран спростовує факт переговорів [28.03.26] • Вихід з Донбасу: Зеленський озвучив умову США щодо гарантій безпеки [27.03.26] • ЄС запускає програму AGILE з інтеграцією України: 115 млн євро на оборонні інновації [26.03.26] Про СМИ
Коллектив редакции использует аналитический подход при подготовке своих материалов, рассчитанных на самый широкий возрастной и социальный диапазон, но в первую очередь - на думающего собеседника, небезразличного к окружающему нас миру. Контакты
|
Комментарии:
нет комментариев