
|
Шмигаль закликав українців повернутися і підписати контракт з ЗСУ06.04.2024 Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль закликав громадян, які виїхали з країни, повернутися в країну і підписати контракт зі Збройними силами республіки (ЗСУ). Про це він заявив на прес-конференції з прем'єр-міністром Естонії Каєю Каллас.«Мільйони біженців виїхали з України, сотні тисяч повернулися до України, щоб захистити свою країну. Зараз ми запрошуємо наших громадян, які можуть бути мобілізовані, які можуть підписати контракт із силами оборони, повернутися в Україну та захистити свою країну або працювати, щоб наповнити бюджет України, щоб у нас була можливість профінансувати свою оборону від російської агресії», - зазначив він.
За словами прем'єра, в Україні на тих, хто повернувся, чекають програми держпідтримки, зокрема — підтримка малого бізнесу та допомога у відновленні чи заміні житла.
Раніше колумніст британської газети The Times Іан Мартін заявив, що багато жителів України можуть виїхати з країни через активні бомбардування. За його словами, зараз лідери західних країн змушені готуватись до краху республіки.
* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции. |
Лента статей
• США готують сценарії повалення Мадуро — Трамп прагне контролю над нафтою Венесуели [10.11.25]
• Німеччина передала Україні дві системи Patriot — Зеленський подякував за підтримку [09.11.25] • Українські дрони Sting знищили понад 1000 «Шахедів» і «Гербер» — технології, що рятують життя [08.11.25] • Мідлстрайк дрони Україна 2025: заміна HIMARS – моделі, тактика та виробництво [07.11.25] • Трамп не виключає підземні ядерні випробування — США готуються до відновлення тестів після 30-річної паузи [06.11.25] • Пентагон схвалив передачу Україні ракет Tomahawk — остаточне рішення за Трампом [05.11.25] • Зеленський: кожен українець зможе безкоштовно проїхати 3000 км "Укрзалізницею" — старт програми УЗ-3000 [04.11.25] Про СМИ
Коллектив редакции использует аналитический подход при подготовке своих материалов, рассчитанных на самый широкий возрастной и социальный диапазон, но в первую очередь - на думающего собеседника, небезразличного к окружающему нас миру. Контакты
|
Комментарии:
нет комментариев