misto.zp.ua

Названо наслідки відмови Китаю від долара

Названо наслідки відмови Китаю від долара

 Економіка США зіштовхнеться із серйозними наслідками, якщо КНР відмовиться від використання долара у міжнародних розрахунках. Про це повідомляє China Daily.

За даними газети, китайський експорт у країни, що розвиваються, і ряд ключових держав з ринковою економікою вже перевищив обсяг товарів, що поставляються Китаєм до Сполучених Штатів, Європейського союзу та Японії.

Автори статті вважають, що у світі відбувається формування «нового торговельного порядку», який може суттєво змінити глобальну платіжну систему. Крім того, це позначиться на міжнародних валютних резервах, йдеться у матеріалі.

"Якщо США зберуться "від'єднатися" від Китаю, інші країни можуть вибрати юань як валюту для взаєморозрахунків, стимулювавши посилення дедоларизації та зміцнивши статус КНР", - пише видання.

Також зазначається, що за січень-березень імпорт споживчих товарів США впав у річному вирахуванні на 20,6 відсотка. За словами авторів, якщо це продовжиться, становище Сполучених Штатів у світовій торгівлі буде слабшати. Це прискорить глобальний процес дедоларизації, йдеться у матеріалі.

Раніше кандидат економічних наук, експерт аналітичного центру університету «Синергія» Катерина Федюкович спрогнозувала терміни, в які країни відмовляться від розрахунку в єдиній валюті – доларах. Вона вважає, що це може статися найближчим десятиліттям.


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ПОЗИЦІЯ
МЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИ
МІГ
ДІТИ ЗАПОРІЖЖЯ
ІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯ
MISTO.ІНФОРМ
ПОРОГИ
РАЦИОНАЛЬНАЯ ГАЗЕТА (АРХИВ)
ЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
РОСТ (АРХИВ)
КЛЯКСА. ГАЗЕТА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ (АРХИВ)
СОДРУЖЕСТВО (АРХИВ)
ПРАВДА (АРХИВ)
УЛИЦА ЗАРЕЧНАЯ (АРХИВ)
ЗАПОРОЖСКИЙ ПЕНСИОНЕР (АРХИВ)
ВЕРЖЕ (АРХИВ)
МРИЯ (АРХИВ)
НАДЕЖДА (АРХИВ)
ГОРОЖАНИНЪ (АРХИВ)
БЕРДЯНСК ДЕЛОВОЙ (АРХИВ)
ОСТРОВ СВОБОДЫ (АРХИВ)
ЖУРНАЛ ЧУДО (АРХИВ)
АВТОПАРК (АРХИВ)
МИГ по ВЫХОДНЫМ (АРХИВ)
Про СМИ

Сергей Знаменский - шеф-редактор газеты ПозицияНазвание издания Всеукраинская об- щественно-полити - ческая газета  "Позиция" говорит само за себя - мы имеем своё обоснованное мнение по ряду концептуальных вопросов общественно-политической жизни страны. Среди приоритетных направлений нашей работы: критичный подход к оценке работы власти любого уровня; направленная журналистская работа по реализации идей построения гражданского общества в Украине; устоявшиеся моральные ценности; следование принципам журналистской этики; вопросы интеграции Украины в цивилизованное сообщество; духовные ценности славянских народов.

Коллектив редакции использует аналитический подход при подготовке своих материалов, рассчитанных на самый широкий возрастной и социальный диапазон, но в первую очередь - на думающего собеседника, небезразличного к окружающему нас миру.

Контакты
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |