misto.zp.ua

На єВідрядження можна не розраховувати

На єВідрядження можна не розраховувати

В Україні не планують дозволяти чоловікам здійснювати бізнес-поїздки. Це може спровокувати відтік IT-сектору та інших фахівців з України, пише ubr. Впровадження програми "єВідрядження", яка передбачає  військовозобов'язаним чоловікам виїзд за кордон, поки скасовується.

Виконавчий директор Європейської бізнес асоціації (ЕВА) Анна Дерев'янко на конференції "Український бізнес через 9 місяців війни" зауважила, що є великий запит від бізнесу на поїздки за кордон та лібералізацію цього питання. Проте впровадження "єВідрядження" "відклали у довгу скриньку" після вирішення проблеми із бронюванням фахівців.
 
"Я не знаю, наскільки це підтверджено офіційно. Але нам сказали щодо "єВідрядження", що можете не розраховувати на цей механізм", – сказала Дерев'янко.
 
"Україна більше виграла б, якби дала можливість вільніше їздити і повертатися чоловікам, ніж заборонити це і штовхати їх на пошук нестандартних схем виїзду", – уточнила експертка.
 
Програма "єВідрядження" була розроблена влітку і мала набути чинності з 1 вересня. Однак прем'єр-міністр не підписав відповідну постанову нібито через дискусії щодо суми застави для виїзду (200 тис. грн). З того часу Мінекономіки анонсує доопрацювання проекту.

 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМІГМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Сергей Знаменский - шеф-редактор газеты ПозицияНазвание издания Всеукраинская об- щественно-полити - ческая газета  "Позиция" говорит само за себя - мы имеем своё обоснованное мнение по ряду концептуальных вопросов общественно-политической жизни страны. Среди приоритетных направлений нашей работы: критичный подход к оценке работы власти любого уровня; направленная журналистская работа по реализации идей построения гражданского общества в Украине; устоявшиеся моральные ценности; следование принципам журналистской этики; вопросы интеграции Украины в цивилизованное сообщество; духовные ценности славянских народов.

Коллектив редакции использует аналитический подход при подготовке своих материалов, рассчитанных на самый широкий возрастной и социальный диапазон, но в первую очередь - на думающего собеседника, небезразличного к окружающему нас миру.

Контакты
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в