misto.zp.ua

Майже 36,6 – і це не про температуру тіла

Майже 36,6 – і це не про температуру тіла

 

 

Червень дивував енергодарців різноманіттям погоди – і зливи, і град, і холод, і нереальна спека. Найнижча температура у перший літній місяць склала всього +10,6, а найвища – 36,2. Ці дані наводить служба метрологічного контролю Запорізької АЕС. За червень випало 49 мм опадів – такий показник більш характерний для дощових осінніх місяців.

У найближчі дні по Запорізькій області очікується дуже тепла погода з денною температурою 30-35 градусів. Можливі й короткочасні грозові дощі, місцями з градом та шквалом. На вихідних повітря прогріється до +38 градусів.

І хоча зробити точні довгострокові прогнози майже неможливо, але враховуючи тенденції останніх десятиліть, запорізькі метеорологи розказали, якими у нашій області будуть липень та серпень 2020 року. На жаль, любителів прохолоди нам порадувати нічим. Літо буде спекотним. Днів, коли температура перетне позначку +30, буде багато. Середньомісячні температури у липні-вересні очікуються вищими за багаторічні значення на 2-3 градуси.

У нашій області абсолютний максимум температури повітря – 40-41 градуси – за весь період спостережень був зареєстрований у серпні 2010-го та 2017 років. А одним з найтепліших за 30 років спостереження став 2019-й.

Разом із підвищенням середньорічної температури повітря відмічається також і зростання максимальної температури. До 1998 року вона лише в окремі роки перевищувала відмітку +35 , а після 1998 року – це вже стало звичайним явищем.

Крім того, за останні 20 років тривалість літа збільшилась в середньому на 5 днів, а тривалість зими скоротилась в середньому на два тижні.


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯМИГПОЗИЦИЯMISTO.ИНФОРММЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ
Про СМИ

Еженедельная региональная газета РОСТ издается с 3 ноября 2004 года – и за это время завоевала репутацию популярного издания, оперативно информирующего о новых предложениях рынка товаров и услуг. Популярность газеты растет, в первую очередь, благодаря тому, что РОСТ как универсальное издание стремится предоставлять своим читателям наиболее полную и объективную информацию.

Специализация газеты: новости, реклама товаров и услуг, частные и коммерческие объявления, вакансии, справочные материалы, юридические консультации; 45 каналов телепрограммы с анонсами и другая информация.

Издание имеет статус областного и распространяется городах Энергодаре, Каменке-Днепровской, Днепрорудном, Васильевке, Михайловке, а также в Каменско-Днепровском, Велико-Белозерском, Васильевском и Михайловском районах.

Контакты

Почтовый адрес:
71503, г. Энергодар, пр. Строителей, 17/2, офис 27 – 30.
Тел./факс:
(06139) 4-04-32; 6-00-06; 6-07-80
E-mail:
rost@oriontv.net

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в