misto.zp.ua

Байден затвердив новий пакет озброєнь США для України із системами ППО Hawk

Байден затвердив новий пакет озброєнь США для України із системами ППО Hawk 

Президент США Джо Байден затвердив новий пакет озброєнь для України, до якого увійде, зокрема, друга батарея систем протиповітряної оборони (ППО) Hawk, артилерія та снаряди. Про це глава держави повідомив за підсумками переговорів із українським колегою Володимиром Зеленським у Білому домі.

 
"Сьогодні я схвалюю новий транш американської оборонної допомоги Україні, він включає ще більше артилерії, снарядів та протитанкового озброєння", - заявив Джо Байден. 
 
Американський лідер зазначив, що системи, аналогічні Hawk, поставлятимуться Києву щомісяця протягом зими. У новий пакет також увійдуть пускові установки та системи перехоплення.
 
Крім того, Байден повідомив, що перші танки Abrams надійдуть в Україну наступного тижня. Загалом Сполучені Штати обіцяли передати Києву 31 одиницю цих бронемашин.
 
Щодо далекобійних ракет ATACMS, які українська сторона неодноразово просила у США, про них у черговому пакеті озброєнь оголошено не було, хоча Володимир Зеленський 20 вересня висловив упевненість у їхньому швидкому отриманні.
 
21 вересня радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван заявив, що оперативно-тактичні ракети ATACMS з боку США не будуть відправлені. Водночас він сказав, що така можливість продовжує розглядатися.
 
Дальнобійні ракети та літаки F-16 є основним проханням президента України до Вашингтона, розповів голова комітету із закордонних справ палати представників Конгресу США Майкл Маккол.
 

Реакція Зеленського на новий пакет озброєнь від США

Президент України Володимир Зеленський прокоментував затверджений Байденом пакет озброєнь та подякував Сполученим Штатам за нові поставки.
 
"Вдячний за новий оборонний пакет. Саме те, що потрібно нашим воїнам зараз", - заявив Володимир Зеленський. 
 
Політик зазначив, що на зустрічі з головою Білого дому обговорювалося системне посилення України та її оборонних можливостей, досягнуто важливої домовленості щодо спільної роботи для виробництва зброї та оборонних систем, а також щодо підготовки промислової бази для виробництва зброї та ППО.
 
При цьому Зеленський не згадав тактичних ракет ATACMS, про постачання яких Київ просив Вашингтон.

 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМ
ПОЗИЦІЯ
ДІТИ ЗАПОРІЖЖЯ
МІГ
МЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИ
ПОРОГИ (АРХИВ)
ІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯ
РАЦИОНАЛЬНАЯ ГАЗЕТА (АРХИВ)
ЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
РОСТ (АРХИВ)
КЛЯКСА. ГАЗЕТА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ (АРХИВ)
СОДРУЖЕСТВО (АРХИВ)
ПРАВДА (АРХИВ)
УЛИЦА ЗАРЕЧНАЯ (АРХИВ)
ЗАПОРОЖСКИЙ ПЕНСИОНЕР (АРХИВ)
ВЕРЖЕ (АРХИВ)
МРИЯ (АРХИВ)
НАДЕЖДА (АРХИВ)
ГОРОЖАНИНЪ (АРХИВ)
БЕРДЯНСК ДЕЛОВОЙ (АРХИВ)
ОСТРОВ СВОБОДЫ (АРХИВ)
ЖУРНАЛ ЧУДО (АРХИВ)
БЕЛАЯ СТРЕЛА (АРХИВ)
ЗНАМЯ ТРУДА (АРХИВ)
АВТОПАРК (АРХИВ)
МИГ по ВЫХОДНЫМ (АРХИВ)
Про СМИ

Сергей Знаменский - шеф-редактор газеты ПозицияНазвание издания Всеукраинская об- щественно-полити - ческая газета  "Позиция" говорит само за себя - мы имеем своё обоснованное мнение по ряду концептуальных вопросов общественно-политической жизни страны. Среди приоритетных направлений нашей работы: критичный подход к оценке работы власти любого уровня; направленная журналистская работа по реализации идей построения гражданского общества в Украине; устоявшиеся моральные ценности; следование принципам журналистской этики; вопросы интеграции Украины в цивилизованное сообщество; духовные ценности славянских народов.

Коллектив редакции использует аналитический подход при подготовке своих материалов, рассчитанных на самый широкий возрастной и социальный диапазон, но в первую очередь - на думающего собеседника, небезразличного к окружающему нас миру.

Контакты
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в