Каналы
Запорожцы на ТВ
Внимание

Администрация сайта не несет ответственности за изменения в программе телеканалов

Телепрограмма в Запорожье

Канал ТЕТ / www.tet.tv

12 июля, воскресенье
00:30Теорія зради.
02:30Т/с Віталька.
05:50Корисні підказки.
06:00ТЕТ Мультиранок.
11:00Х/ф Монте-Карло.
13:00Т/с Село на мільйон, 1 сезон, 9-12 с.
17:00Х/ф Упіймай шахрайку, якщо зможеш.
19:00Т/с Одного разу під Полтавою.
19:30Танька і Володька.
20:00Т/с Одного разу під Полтавою.
20:30Танька і Володька.
21:00Т/с Одного разу під Полтавою.
22:00Країна У.
23:30Х/ф Надто крута для мене.
13 июля, понедельник
01:30Теорія зради.
03:15Т/с Віталька.
05:50Корисні підказки.
06:00ТЕТ Мультиранок.
08:00Т/с Рання пташка, 2 сезон, 8-10 с.
10:30весілля.
11:30Панянка-селянка.
12:30Т/с Вечірка 3, 3 і 4 с.
13:30Країна У.
14:00Т/с Одного разу під Полтавою.
14:30Танька і Володька.
15:00Т/с Одного разу під Полтавою.
15:30Т/с Одного разу в Одесі.
16:00Сімейка У.
16:30Панянка-селянка.
17:30весілля.
18:30Т/с Одного разу під Полтавою.
19:00Танька і Володька.
19:30Т/с Одного разу під Полтавою.
20:00Танька і Володька.
20:30Т/с Одного разу під Полтавою.
21:00Т/с Село на мільйон, 2 сезон, 1 с.
22:00Т/с Одного разу в Одесі.
23:00Т/с Матусі, 1 сезон, 19 і 20 с.
14 июля, вторник
00:00ЛавЛавCar, 3 сезон.
01:00Панянка-селянка.
02:05Теорія зради.
02:50Т/с Щоденники Темного, 51 с.
03:35Т/с Віталька.
05:50Корисні підказки.
06:00ТЕТ Мультиранок.
08:00Т/с Рання пташка, 2 сезон, 11-13 с.
10:30весілля.
11:30Панянка-селянка.
12:30Т/с Вечірка 3, 4 і 5 с.
13:30Країна У.
14:00Т/с Одного разу під Полтавою.
14:30Танька і Володька.
15:00Т/с Одного разу під Полтавою.
15:30Т/с Одного разу в Одесі.
16:00Сімейка У.
16:30Панянка-селянка.
17:30весілля.
18:30Т/с Одного разу під Полтавою.
19:00Танька і Володька.
19:30Т/с Одного разу під Полтавою.
20:00Танька і Володька.
20:30Т/с Одного разу під Полтавою.
21:00Т/с Село на мільйон, 2 сезон, 2 с.
22:00Т/с Одного разу в Одесі.
23:00Т/с Матусі, 2 сезон, 1 і 2 с.
15 июля, среда
00:00ЛавЛавCar, 3 сезон.
01:00Панянка-селянка.
02:05Теорія зради.
02:50Т/с Щоденники Темного, 52 с.
03:35Т/с Віталька.
05:50Корисні підказки.
06:00ТЕТ Мультиранок.
08:00Т/с Рання пташка, 2 сезон, 14-16 с.
10:30весілля.
11:30Панянка-селянка.
12:30Т/с Вечірка 3, 5 і 6 с.
13:30Країна У.
14:00Т/с Одного разу під Полтавою.
14:30Танька і Володька.
15:00Т/с Одного разу під Полтавою.
15:30Т/с Одного разу в Одесі.
16:00Сімейка У.
16:30Панянка-селянка.
17:30весілля.
18:30Т/с Одного разу під Полтавою.
19:00Танька і Володька.
19:30Т/с Одного разу під Полтавою.
20:00Танька і Володька.
20:30Т/с Одного разу під Полтавою.
21:00Т/с Село на мільйон, 2 сезон, 3 с.
22:00Т/с Одного разу в Одесі.
23:00Т/с Матусі, 2 сезон, 3 і 4 с.
16 июля, четверг
00:00ЛавЛавCar, 3 сезон.
01:00Панянка-селянка.
02:05Теорія зради.
02:50Т/с Щоденники Темного, 53 с.
03:35Т/с Віталька.
05:50Корисні підказки.
06:00ТЕТ Мультиранок.
08:00Т/с Рання пташка, 2 сезон, 17-19 с.
10:30весілля.
11:30Панянка-селянка.
12:30Т/с Вечірка 3, 6 і 7 с.
13:30Країна У.
14:00Т/с Одного разу під Полтавою.
14:30Танька і Володька.
15:00Т/с Одного разу під Полтавою.
15:30Т/с Одного разу в Одесі.
16:00Сімейка У.
16:30Панянка-селянка.
17:30весілля.
18:30Т/с Одного разу під Полтавою.
19:00Танька і Володька.
19:30Т/с Одного разу під Полтавою.
20:00Танька і Володька.
20:30Т/с Одного разу під Полтавою.
21:00Т/с Село на мільйон, 2 сезон, 4 с.
22:00Т/с Одного разу в Одесі.
23:00Т/с Матусі, 2 сезон, 5 і 6 с.
17 июля, пятница
00:00ЛавЛавCar, 3 сезон.
01:00Панянка-селянка.
02:05Теорія зради.
02:50Т/с Щоденники Темного, 54 с.
03:35Т/с Віталька.
05:50Корисні підказки.
06:00ТЕТ Мультиранок.
08:00Т/с Рання пташка, 2 сезон, 20-22 с.
10:30весілля.
11:30Панянка-селянка.
12:30Т/с Вечірка 3, 7 і 8 с.
13:30Країна У.
14:00Т/с Одного разу під Полтавою.
14:30Танька і Володька.
15:00Т/с Одного разу під Полтавою.
15:30Т/с Одного разу в Одесі.
16:00Сімейка У.
16:30Панянка-селянка.
17:30весілля.
18:30Т/с Одного разу під Полтавою.
19:00Танька і Володька.
19:30Т/с Одного разу під Полтавою.
20:00Танька і Володька.
20:30Т/с Одного разу під Полтавою.
21:00Х/ф Зоонаглядач.
22:50Х/ф Вбивство у Східному експресі.
18 июля, суббота
00:50ЛавЛавCar, 3 сезон.
01:55Т/с Віталька.
05:50Корисні підказки.
06:00ТЕТ Мультиранок.
10:00М/ф Суперкоманда.
11:45Х/ф Паперові міста.
13:45Танька і Володька.
14:15Сімейка У.
14:40Танька і Володька.
15:10Т/с Одного разу в Одесі.
15:35Танька і Володька.
16:05Країна У.
16:30Сімейка У.
17:00Х/ф Зоонаглядач.
19:00Т/с Одного разу під Полтавою.
19:30Т/с Одного разу в Одесі.
20:00Т/с Одного разу під Полтавою.
20:30Т/с Одного разу в Одесі.
21:00Т/с Одного разу під Полтавою.
21:30Танька і Володька.
22:00Країна У.
23:00Х/ф Весільний марш 3. Зустрічайте наречену.

 
ЗАПОРОЖЬЕ
ТВ-программа канала Алекс. Запорожье
ТВ-программа канала АТВ. Запорожье
ТВ-программа канала ЗТРК. Запорожье
ТВ-программа канала МТМ. Запорожье
ТВ-программа канала ТВ5. Запорожье
ТВ-программа канала ТВ5-спорт. Запорожье
БЕРДЯНСК
ТВ-программа канала ТВ-Бердянск.
УКРАИНА
ТВ-программа канала 1+1
ТВ-программа 5 канала
ТВ-программа канала ICTV
ТВ-программа канала M1
ТВ-программа канала Интер
ТВ-программа Нового канала
ТВ-программа НТН
ТВ-программа Первого канала
ТВ-программа канала СТБ
ТВ-программа канала ТЕТ
ТВ-программа канала Украина
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |