Каналы
Запорожцы на ТВ
Внимание

Администрация сайта не несет ответственности за изменения в программе телеканалов

Телепрограмма в Запорожье

Канал ТЕТ / www.tet.tv

22 октября, четверг
00:35Країна У.
01:50Панянка-селянка.
02:50Т/с Щоденники Темного, 52 і 53 с.
04:20Т/с Віталька.
05:50Корисні підказки.
06:00ТЕТ Мультиранок.
08:15Т/с Одного разу під Полтавою.
08:45Танька і Володька.
09:15Т/с Одного разу під Полтавою.
09:45Танька і Володька.
10:15Т/с Одного разу під Полтавою.
11:15Казки У.
12:15весілля.
14:15Панянка-селянка.
16:15СуперЖінка, 1 сезон.
17:15весілля.
18:15Т/с Одного разу під Полтавою.
18:45Танька і Володька.
19:15Т/с Одного разу під Полтавою.
19:45Танька і Володька.
20:15Т/с Одного разу під Полтавою.
21:15Х/ф Божевільна парочка.
23:45Казки У.
23 октября, пятница
00:45Країна У.
02:00Панянка-селянка.
02:50Т/с Щоденники Темного, 53 с.
03:35Т/с Щоденники Темного, 50 с.
04:20Т/с Віталька.
05:50Корисні підказки.
06:00ТЕТ Мультиранок.
08:15Т/с Одного разу під Полтавою.
08:45Танька і Володька.
09:15Т/с Одного разу під Полтавою.
09:45Танька і Володька.
10:15Т/с Одного разу під Полтавою.
11:15Казки У.
12:15весілля.
14:15Панянка-селянка.
16:15СуперЖінка, 1 сезон.
17:15весілля.
18:15Т/с Одного разу під Полтавою.
18:45Танька і Володька.
19:15Т/с Одного разу під Полтавою.
19:45Танька і Володька.
20:15Т/с Одного разу під Полтавою.
21:15Х/ф Свінгери.
23:00Х/ф Свінгери 2.
24 октября, суббота
00:45Панянка-селянка.
02:50Теорія зради.
04:20Т/с Віталька.
05:50Корисні підказки.
06:00ТЕТ Мультиранок.
11:00М/ф Снігова битва.
12:30Х/ф Марлі та я.
14:45Х/ф Двоє: я та моя тінь.
16:45Х/ф Так, можливо.
19:00Т/с Одного разу під Полтавою.
19:30Танька і Володька.
20:00Т/с Одного разу під Полтавою.
20:30Танька і Володька.
21:00Т/с Одного разу під Полтавою.
21:30Танька і Володька.
22:00Т/с Одного разу під Полтавою.
22:30Х/ф Свінгери.
25 октября, воскресенье
00:15Панянка-селянка.
02:30Теорія зради.
03:15Т/с Віталька.
05:50Корисні підказки.
06:00ТЕТ Мультиранок.
10:45М/ф Перната банда.
12:30М/ф Клара та Чарівний Дракон.
14:15Х/ф Родина за хвилину.
16:30Х/ф Божевільна парочка.
19:00Т/с Одного разу під Полтавою.
19:30Танька і Володька.
20:00Т/с Одного разу під Полтавою.
20:30Танька і Володька.
21:00Т/с Одного разу під Полтавою.
21:30Танька і Володька.
22:00Т/с Одного разу під Полтавою.
22:30Х/ф Свінгери 2.
26 октября, понедельник
00:15Панянка-селянка.
01:15Т/с Щоденники Темного, 54 і 55 с.
03:00Т/с Віталька.

 
ЗАПОРОЖЬЕ
ТВ-программа канала Алекс. Запорожье
ТВ-программа канала АТВ. Запорожье
ТВ-программа канала ЗТРК. Запорожье
ТВ-программа канала МТМ. Запорожье
ТВ-программа канала ТВ5. Запорожье
ТВ-программа канала ТВ5-спорт. Запорожье
БЕРДЯНСК
ТВ-программа канала ТВ-Бердянск.
УКРАИНА
ТВ-программа канала 1+1
ТВ-программа 5 канала
ТВ-программа канала ICTV
ТВ-программа канала M1
ТВ-программа канала Интер
ТВ-программа Нового канала
ТВ-программа НТН
ТВ-программа Первого канала
ТВ-программа канала СТБ
ТВ-программа канала ТЕТ
ТВ-программа канала Украина
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |