Каналы
Запорожцы на ТВ
Внимание

Администрация сайта не несет ответственности за изменения в программе телеканалов

Телепрограмма в Запорожье

Канал ICTV / www.ictv.ua

1 февраля, среда
00:00Державний Гімн України
00:02Фортеця-2: Повернення
01:30Рішає Оністрат
02:20Секретний фронт
04:05На трьох
05:25Служба розшуку дітей
05:35Секретний фронт
07:10Розтин покаже
09:00Загальнонаціональна хвилина мовчання
09:03Дільничний з ДВРЗ
10:50Юрчишини
11:50Вижити за будь-яку ціну
13:05На трьох
14:00День патріота
16:25Перехресний вогонь
18:15Дільничний з ДВРЗ
20:00Дільничний з ДВРЗ
21:50Кіллер
23:50Місяць 2112
2 февраля, четверг
00:00Державний Гімн України
00:02Місяць 2112
01:40Рішає Оністрат
02:30Секретний фронт
04:20На трьох
05:30Секретний фронт
07:10Розтин покаже
09:00Загальнонаціональна хвилина мовчання
09:03Дільничний з ДВРЗ
10:55Юрчишини
11:50Вижити за будь-яку ціну
13:05На трьох
14:30Незваний гість
16:25Кіллер
18:30Дільничний з ДВРЗ
20:10Дільничний з ДВРЗ
22:05Фортеця-2: Повернення
23:50Внутрішній ворог
3 февраля, пятница
00:00Державний Гімн України
00:02Внутрішній ворог
01:50Рішає Оністрат
02:45Секретний фронт
04:20На трьох
05:25Служба розшуку дітей
05:30Секретний фронт
07:10Антизомбі
09:00Загальнонаціональна хвилина мовчання
09:03Дільничний з ДВРЗ
10:50На трьох
12:40Ціль номер один
14:25Морський піхотинець-5: Поле бою
16:10Морський піхотинець-6: Ближній бій
17:45Зіткнення з безоднею
20:00люзія контролю
21:50Правило бою
23:30На трьох
4 февраля, суббота
00:00Державний Гімн України
00:03На трьох
03:00Секретний фронт
04:25На трьох
05:55Секретний фронт
07:40Антизомбі
08:45Громадянська оборона
09:00Загальнонаціональна хвилина мовчання
09:03Громадянська оборона
10:30Втеча задля порятунку
12:10Зіткнення з безоднею
14:20Вікінги проти прибульців
16:30Останній мисливець на відьом
18:25нший світ-5: Кровна помста
20:05люзія обману
22:05Дівчина з тату дракона
5 февраля, воскресенье
00:00Державний Гімн України
00:02Дівчина з тату дракона
01:15Ціль номер один
03:00Рішає Оністрат
04:35На трьох
06:25Секретний фронт
08:20Розтин покаже
09:00Загальнонаціональна хвилина мовчання
09:03Розтин покаже
11:55Дільничний з ДВРЗ
19:00Термінатор: Фатум
21:10Термінатор-4: Нехай прийде спаситель
23:15нший світ-2: Еволюція
6 февраля, понедельник
00:00nnn

 
ЗАПОРОЖЬЕ
ТВ-программа канала Алекс. Запорожье
ТВ-программа канала АТВ. Запорожье
ТВ-программа канала ЗТРК. Запорожье
ТВ-программа канала МТМ. Запорожье
ТВ-программа канала ТВ5. Запорожье
ТВ-программа канала ТВ5-спорт. Запорожье
БЕРДЯНСК
ТВ-программа канала ТВ-Бердянск.
УКРАИНА
ТВ-программа канала 1+1
ТВ-программа 5 канала
ТВ-программа канала ICTV
ТВ-программа канала M1
ТВ-программа канала Интер
ТВ-программа Нового канала
ТВ-программа НТН
ТВ-программа Первого канала
ТВ-программа канала СТБ
ТВ-программа канала ТЕТ
ТВ-программа канала Украина
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в