Лента статей
Про СМИ

Главный редактор Галина Ивановна СтицинаГазета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адрес редакции:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.
Телефон:
787-52-11
Справки о приеме частных объявлений:
787-51-84
Подписной индекс:
40488
Интернет-сайт:
www.mig.com.ua

Подробная информация

misto.zp.ua

Каким предприятиям в Запорожской области предоставили налоговые льготы

Каким предприятиям в Запорожской области предоставили налоговые льготы

На засіданні регіональної комісії з питань діяльності підприємств та громадських організацій осіб з інвалідністю у Запорізькій області розглянуто заяви чотирьох підприємств, які претендують на право користування пільгами з оподаткування. У заході взяли участь директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Абдурахманова, члени комісії та представники підприємств.

До комісії надійшли документи від Запорізького виробничого підприємства «Неон» УТОГ, Запорізької обласної організації Українського товариства глухих, підприємства «Рассвет-Плюс» громадської організації «Інвалідів – осіб з пересадженими органами «Надія на життя», Бердянського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих.

Члени комісії розглянули діяльність кожного з цих підприємств.

Основним видом діяльності Запорізького виробничого підприємства «Неон» УТОГ є виробництво та реалізація трансформаторів малої та середньої потужності. Також воно виконує роботи промислового характеру: ремонт електродвигунів, трансформаторів, котушок, медичного обладнання. На підприємстві виготовляють й іншу продукцію: металеві вироби (шафи для робочого одягу, верстати), дерев’яні щити й тару, вузли та деталі для електротехнічного обладнання тощо.

Запорізька обласна організація глухих є частиною Українського товариства глухих і здійснює свою статутну діяльність по соціальному захисту осіб з інвалідністю на території регіону. Так, представники організації сприяють ліквідації існуючого бар’єру між глухими та тими, що чують, створюючи комфортні умови для життя, трудової діяльності, творчості та відпочинку осіб з інвалідністю.

Підприємство «Рассвет-Плюс» громадської організації «Інвалідів – осіб з пересадженими органами «Надія на життя» спеціалізується на розв’язанні проблем трудової реабілітації осіб з інвалідністю І групи. Воно надає інжинірингові послуги (розробка проєктної документації у сфері будівництва, виконання електромонтажних робіт), спеціалізується на поліграфічній діяльності, виробництві інших виробів з деревини (паливних брикетів).

До складу Бердянського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих входять виробничі ділянки по випуску картонних, швейних виробів, спецбібліотека для осіб з вадами зору, клуб, гуртожиток для одиноких осіб з інвалідністю. Підприємство сприяє соціальній адаптації осіб з вадами зору, їх професійній, психологічній та соціальній реабілітації.

За підсумками засідання члени регіональної комісії одностайно проголосували за рішення рекомендувати голові облдержадміністрації надати дозвіл на право користування пільгами з оподаткування Запорізькому виробничому підприємству «Неон» УТОГ та Запорізькій обласній організації Українського товариства строком на 1 рік. Також вони одностайно проголосували за рішення рекомендувати голові облдержадміністрації надати дозвіл на право користування пільгами підприємству «Рассвет-Плюс» громадської організації «Інвалідів – осіб з пересадженими органами «Надія на життя» строком на 6 місяців з можливістю збільшення строку до 1 року.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
ПОЗИЦИЯ
РОСТ
ИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕ
МЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИ
МИГ
РАЦИОНАЛЬНАЯ ГАЗЕТА
ПОРОГИ
ДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯ
MISTO.ИНФОРМ
КЛЯКСА. ГАЗЕТА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ
ЗАПОРІЗЬКА СІЧ
СОДРУЖЕСТВО
ПРАВДА (АРХИВ)
ЗАПОРОЖСКИЙ ПЕНСИОНЕР (АРХИВ)
УЛИЦА ЗАРЕЧНАЯ (АРХИВ)
ВЕРЖЕ (АРХИВ)
МРИЯ (АРХИВ)
НАДЕЖДА (АРХИВ)
ГОРОЖАНИНЪ (АРХИВ)
БЕРДЯНСК ДЕЛОВОЙ (АРХИВ)
ИСТЕБЛИШМЕНТ. АНАЛИТИКА (АРХИВ)
ОСТРОВ СВОБОДЫ (АРХИВ)
ЖУРНАЛ ЧУДО (АРХИВ)
ОКРУЖАЮЩАЯ СРЕДА. ТРК АЛЕКС (АРХИВ)
БЕЛАЯ СТРЕЛА (АРХИВ)
ЗНАМЯ ТРУДА (АРХИВ)
АВТОПАРК (АРХИВ)
МИГ по ВЫХОДНЫМ (АРХИВ)
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |