
|
Зеленський зустрінеться з президентом Бразилії у Нью-Йорку20.09.2023 Володимир Зеленський у середу, 20 вересня, зустрінеться з президентом Бразилії Луїсом Інасіу Лулою да Сілвою. Про це повідомляє видання The Guardian.У повідомленні йдеться, що президент Бразилії намагався позиціонувати себе як можливого мирного посередника між Росією та Україною, стверджуючи, що деякі країни для досягнення миру мають залишатися нейтральними.
Раніше глава Міністерства закордонних справ (МЗС) Франції Катрін Колонна повідомила, що Зеленський візьме участь у засіданні Ради безпеки ООН щодо України.
Тиждень високого рівня Генасамблеї ООН пройде у Нью-Йорку з 19 по 25 вересня. Її відкриє так Сілва, а потім виступить його американський колега Джо Байден.
* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции. |
Лента статей
• Uber заплатить водіям $4000 за перехід на електромобіль — стартує нова грантова програма [24.10.25]
• Запорізька область першою в Україні системно укріплює електропідстанції перед зимовими обстрілами [23.10.25] • Ціна на російську нафту Urals вперше з весни впала нижче $50 — бюджет РФ під загрозою [22.10.25] • Путін натякнув Трампу на готовність поступитися Запорізькою й Херсонською областями в обмін на Донеччину [21.10.25] • 🇩🇪 Мерц: Візит Зеленського до США пройшов не так, як він сподівався — Європа має посилити підтримку [20.10.25] • Осіння хандра: як її подолати — поради психологів і досвід реальних людей [19.10.25] • Мисливці на планети: як учені шукають двійника Землі у 2025 році [18.10.25] Про СМИ
Коллектив редакции использует аналитический подход при подготовке своих материалов, рассчитанных на самый широкий возрастной и социальный диапазон, но в первую очередь - на думающего собеседника, небезразличного к окружающему нас миру. Контакты
|
Комментарии:
нет комментариев