misto.zp.ua

Яких руйнувань зазнало село в Запорізькій області під час ранкової атаки - відео

 

Окупанти атакували село Лежине

Сьогодні вранці російські окупанти атакували село Лежине Запорізького району. По населеному пункту вдарили ракетами С-300. Відомо, що внаслідок атаки постраждали близько десятка домівок. В оселях вибиті вікна, пошкоджені стіни та дахи.

Ракета окупантів потрапила в дорогу, яка веде до фермерського господарства. Тепер на шляху є велика вирва.

 

 

Нагадаємо, що вчора, 7 листопада, вранці окупанти теж обстріляли село в Запорізькому районі. Пошкоджено будівлю будинку культури, склад фермерського господарства та приватні будівлі.

Як повідомив голова Комишуваської громади Юрій Карапетян, людям чиї будинки зазнали ушкоджень, місцева влада надає ремонтні набори, щоб оперативно ліквідувати наслідки обстрілу.

Валентина ТВЕРДОХЛЕБ


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯПОЗИЦІЯМІГДІТИ ЗАПОРІЖЖЯMISTO.ІНФОРММЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Областна газета «Індустріальне Запоріжжя» плюс «Панорама» - єдина щоденна газета: виходить 4 рази на тиждень та 16 – на місяць всього за 6,95!
У ній - всі події міста та області, по Україні та у світі, корисні поради, новини культури та спорту. Передплатники газети тричі на рік беруть участь у акціях із цінними подарунками.

Контакты

Адреса редакції:
69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в