misto.zp.ua

Як працює ДСНС під час повномасштабного вторгнення в Україну

джерело зображення: УНІАН

24 лютого 2022 року РФ почала повномасштабне вторгнення на територію України, росіяни обстрілюють міста та села, нищать інфраструктуру та вбивають людей. Із першого дня цих страшних подій на допомогу постраждалим людям приходили наші рятувальники – Державна служба України з надзвичайних ситуацій. Вони першими з’являлися на місцях влучання ракет. Рятівники діставали людей з під завалів, розбирали понівечені домівки, рятували тварин.

За час повномасштабного вторгнення ними здійснено майже 137 тис. виїздів на ліквідацію наслідків ведення бойових дій, ліквідовано більше 17,7 тисяч пожеж,що виникли внаслідок ворожих обстрілів, врятовано 4,9 тисяч життів.

Супровід гуманітарних коридорів – ще один вид роботи, які виконували ДСНС-ники. Поліцію, військових далі українських блокпостів не пускали. На окуповані росіянами території можна було тільки рятувальникам і представникам Червоного хреста. “Головне завдання – це порятунок людей. Ми – не комбатанти, та не беремо безпосередньої участі у бойових діях. На жаль, ворог цього не розуміє. Наші пожежники досі рятують людей на Херсонщині, у Донецькій, Запорізькій, Луганській та Харківській областях, де це можливо здійснити”, – говорить пресофіцер Олександр Хорунжий.

Ще одна небезпечна сфера роботи для рятувальників зараз – розмінування. Внаслідок російського вторгнення Україна стала однією з найбільш замінованих країн. Зараз розмінування проходить в Харківській та Миколаївській областях. Незважаючи на обстріли, піротехніки продовжують розміновувати території.

З початку війни в Україні загинуло 80 рятувальників. 287 були поранені під час виконання службових обов’язків.

 

Рятувальники часом залишаються і продовжують гасити пожежі й на окупованих територіях. Проте часто роботу ДСНС на окупованих територіях блокують, не допускають до місць пожеж, під час яких знищують докази скоєних злочинів, каже пан Хорунжий.

4 квітня вночі російські загарбники обстріляли Харків. Рятувальників, які прибули на місце обстрілу, атакували дрони. Внаслідок атаки загинули Владислав Логінов, Сергій Байдалінов та Володимир Матюшенко. Ще один рятувальник постраждав, він у важкому стані. Загиблий Владислав Логінов присвятив своє життя роботі в пожежній службі. Його син, Володимир, також за прикладом батька став вогнеборцем і працює начальником караулу у сусідній пожежній частині. Цієї пекельної ночі, одразу після перших вибухів, батько та син з колегами миттєво виїхали на місце удару.

 

Кожного дня наші захисники та рятівники ризикують своїм життям,заради нашого!Тому цінуйте кожну хвилину прожитого та бережіть себе.

Вероніка Шелухіна


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМ
ПОЗИЦІЯ
ДІТИ ЗАПОРІЖЖЯ
ПОРОГИ
МЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИ
МІГ
ІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯ
РАЦИОНАЛЬНАЯ ГАЗЕТА (АРХИВ)
ЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
РОСТ (АРХИВ)
КЛЯКСА. ГАЗЕТА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ (АРХИВ)
СОДРУЖЕСТВО (АРХИВ)
ПРАВДА (АРХИВ)
УЛИЦА ЗАРЕЧНАЯ (АРХИВ)
ЗАПОРОЖСКИЙ ПЕНСИОНЕР (АРХИВ)
ВЕРЖЕ (АРХИВ)
МРИЯ (АРХИВ)
НАДЕЖДА (АРХИВ)
ГОРОЖАНИНЪ (АРХИВ)
БЕРДЯНСК ДЕЛОВОЙ (АРХИВ)
ОСТРОВ СВОБОДЫ (АРХИВ)
ЖУРНАЛ ЧУДО (АРХИВ)
АВТОПАРК (АРХИВ)
МИГ по ВЫХОДНЫМ (АРХИВ)
Про СМИ

Студентський інформаційний портал «Пороги» - це цікаво й корисно, це креативно й актуально, це гостро й оперативно. «Пороги» - це погляд запорізького студентства на молодіжні проблеми. Це репортажі з мистецьких акцій і спортивних подій, інтерв’ю з  неординарними людьми, це матеріали, що зацікавлять молодого науковця, майбутнього студента, творчу людину. «Пороги» - це ресурс для тих, хто шукає себе, хто хоче писати, кого турбує молодь Запоріжжя. «Пороги» - для тих, хто думає і хоче знати.

Контакты

Адреса:
м. Запоріжжя, вул. Залізнична, 24, 9 поверх, к. 907

Телефон:
289-12-22

Сайт:
www.porogy.zp.ua

E-mail:
porogy@mail.ru

Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |