misto.zp.ua

У Запорізькій області окупанти запроваджують спецперепустки

 

З 1 серпня окупанти запроваджують спецперепустки для виїзду з захоплених ними територій

«Документ» українцям потрібно буде отримати в окупаційній комендатурі повідомив Мелітопольський міський голова Іван Федоров в ефірі національного телемарафону.

Водночас для виїзду у Василівці окупанти вже четвертий день роблять копії паспортів та перевіряють персональні дані українців.

За словами Федорова, окупанти навмисно створюють перепони для виїзду, адже лише з Мелітополя вже виїхали майже 60% мешканців.

В черзі на виїзд з тимчасово окупованих територій більше 800 авто – понад 4 тисячі людей. Протягом доби окупанти випускають не більше 200-300 автівок.

Джерело: телеграм канал Івана Федорова

 Ирина ЕГОРОВА


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
МІГІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯMISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Областна газета «Індустріальне Запоріжжя» плюс «Панорама» - єдина щоденна газета: виходить 4 рази на тиждень та 16 – на місяць всього за 6,95!
У ній - всі події міста та області, по Україні та у світі, корисні поради, новини культури та спорту. Передплатники газети тричі на рік беруть участь у акціях із цінними подарунками.

Контакты

Адреса редакції:
69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в