Лише у вересні поточного року представники бізнесу (без підприємств, які знаходяться на обліку в Спеціалізованій ДПІ з обслуговування великих платників у м. Запоріжжі) спрямували до бюджетів усіх рівнів понад 380 мільйонів гривень.
Як повідомив начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін, усього за січень-вересень 2014 року до бюджетів сплачено майже 3,6 мільярда гривень. Із цієї суми більш ніж 1,2 мільярда гривень – надходження до державного бюджету, що практично на 80 мільйонів гривень або на 7 відсотків перевищує сплату за аналогічний період минулого року. При цьому зростання до минулорічних показників до минулого місяця збільшено на 1,5 відсотка – у січні-серпні 2014 року державний бюджет отримав більше, ніж торік на 58 мільйонів гривень більше.
Тезу про традиційне лідерство податку на додану вартість у формуванні державної казни підтверджує 591 мільйон гривень, який надійшов у вигляді цього податку за 9 місяців поточного року. ПДВ сплачено на 27,5 мільйона гривень або на 5 відсотків більше, ніж за дев'ять місяців 2013 року.
Запорізькі підприємства перерахували до держбюджету 373 мільйони гривень податку на прибуток, що на 31,1 мільйона гривень або на 9 відсотків більше порівняно з відповідним періодом минулого року.
Понад чверть мільярда гривень забезпечили запорізькі платники до місцевих бюджетів у вересні. А з початку року сума, яка поповнила місцеві скарбниці, склала 2,3 мільярда гривень. Цей показник на 92,5 мільйона гривень або на 4 відсотки перевищує торішні надходження. Зокрема, податку на доходи фізичних осіб сплачено практично 1,6 мільярда гривень, що на 79 мільйонів гривень або на 5 відсотків більше за січень-вересень 2013 року.
– Резерви надходжень до місцевих бюджетів є. Ми маємо конкретні механізми. Нещодавня операція "Урожай" в агропромисловій галузі і детінізація курортної сфери – чергове тому підтвердження. Практика показала, що внаслідок заходів із запобігання та виявлення порушень податкового законодавства з "тіні" вдається залучати до оподаткування мільйони гривень. І ця робота триває. Водночас ми вдячні сумлінним платникам. Вони мають працювати у комфортних законодавчих умовах. Саме їх запрошуємо до участі в обговоренні Концепції реформування податкової системи, – наголосив Олексій Кавилін.
Крім того, за 9 місяців до місцевих бюджетів надійшло понад 377 мільйонів гривень плати за землю, що майже на 8 мільйонів гривень або на 2 відсотки більше порівняно з відповідним періодом минулого року. Надходження з єдиного податку склали приблизно 193 мільйони гривень. Суб'єкти малого і середнього підприємництва сплатили його на 25 мільйонів гривень або на 15 відсотків більше, ніж за дев'ять місяців минулого року.
Комментарии:
нет комментариев