misto.zp.ua

Майже півтори сотні автовласників за день отримали штрафи за порушення правил паркування

Майже півтори сотні автовласників за день отримали штрафи за порушення правил паркування

Міська служба інспекторів з паркування продовжує виявляти та штрафувати водіїв, які нехтують правилами дорожнього руху та залишають свої автомобілі у заборонених для стоянки місцях. Так, під час рейду вихідного дня на міських ринках, вздовж проспекту та в запорізькому аеропорту інспектори оштрафували близько 150 порушників на загальну суму понад 75 тисяч гривень. Про це повідомляється на сторінці служби у “Фейсбуці”.

На центральному проспекті водії без докорів сумління залишали свої автомобілі прямо на зупинках для транспорту. Автовласників не цікавив той факт, що машина заважала пасажирам та автобусам. 

На Центральному та Критому ринках водії надають перевагу тому, аби сплатити штраф за неправильне паркування, аніж скористатись послугами платної стоянки.

– В нашому аеропорту гості з інших місць взагалі щиро дивувалися тому, що на них розповсюджується дія запорізьких знаків, – розповіли інспектори з паркування.


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ДІТИ ЗАПОРІЖЖЯПОЗИЦІЯІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯМІГMISTO.ІНФОРММЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ
Контакты
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в