Китай заявив про нову модель відносин із Росією22.02.2024 Росія та Китай спільними зусиллями сприяють стабільності у світі. Про нову модель відносин Пекіна та Москви заявив міністр закордонних справ КНР Ван І під час виступу на Мюнхенській конференції з безпеки. Про це пише South China Morning Post.За його словами, відносини двох країн засновані на принципах неприєднання до будь-яких альянсів, не націлені на третій бік і не мають на увазі конфронтації, а їхні дії відповідають їхнім спільним інтересам, сприяють стратегічній стабільності в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та світі.
Китайський дипломат додав, що Пекін не спостерігатиме «складаючи руки» за розвитком кризи в Україні. Він заявив, що голова КНР Сі Цзіньпін провів «поглиблені контакти зі світовими лідерами, включаючи Росію та Україну», а спеціальний посланник Китаю Лі Хуей здійснив багато поїздок до інших країн, щоб працювати посередником між різними сторонами.
Раніше постійний представник Китаю при ООН Чжан Цзюнь закликав США припинити постачання зброї Збройним силам України (ЗСУ) і докласти зусиль для започаткування діалогу задля укладання міцного миру, недосяжного шляхом санкцій та ескалації ситуації.
До цього китайський дипломат закликав поновити мирні переговори щодо України. «Переговори мають бути відновлені якнайшвидше. Переможців у конфлікті чи війні немає. Світ не може бути досягнутий відправкою озброєнь на поле бою», - закликав він під час засідання Ради безпеки ООН.
* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции. |
![]() Лента статей
• Україна обмежує імпорт дизпального з Індії — з жовтня кожна партія проходитиме лабораторну перевірку [20.09.25]
• Удар по КІНЕФ: українські дрони вивели з ладу ключовий блок одного з найбільших НПЗ Росії [19.09.25] • Зеленський: війна завершиться лише після гарантій безпеки — США мають проявити лідерство [18.09.25] • Держбюджет-2026: 2,8 трлн грн на оборону, освіту, медицину та соціальні гарантії [17.09.25] • Трамп: «Моє терпіння щодо Путіна закінчується, і швидко» [16.09.25] • 🇸🇪 Швеція надасть Україні понад $7 млрд військової допомоги протягом двох років [15.09.25] • Інтервальне голодування: нове дослідження виявило ризики для серця [14.09.25] Про СМИ
Коллектив редакции использует аналитический подход при подготовке своих материалов, рассчитанных на самый широкий возрастной и социальный диапазон, но в первую очередь - на думающего собеседника, небезразличного к окружающему нас миру. Контакты
|
Комментарии:
нет комментариев