misto.zp.ua

Арт-майданчики сучасної України

Львівський палац мистецтв. Найбільший виставковий комплекс і культурний центр Західної України, який час від часу приймає серйозні проекти. Палац був добудований і відкритий у 1996 році.

IconArt. З 2010 року в IcoArt можна побачити зразки сучасної картини на християнську тематику, як правило, львівських чи західноукраїнських художників – Петра Гуменюка, Люби Яцків або Наталі Русецької. 

Центр Шептицького. Мультифункціональний комплекс, який об’єднав конференц-зали, публічний культурний простір, дитячу зону, милий кафетерій, книжкову крамницю, галерею і бібліотеку. Будівля побудована у вигляді стопки книг, автори проекту – німецьке бюро Behnisch Architekten і львівське AVR Development. 

Галерея Гері Боумена. Заснована у 2009 році англійським меценатом українського походження Гері Боуменом, здійснює через персональні та групові виставки художників, фотографів, скульпторів кінця минулого і початку нинішнього століття.

Come In. Відкрита у 2014 році Анастасією Леоновою і з тих пір позиціонує себе як незалежна галерея з фокусом на популяризацію сучасного мистецтва в Україні. 

  • ЄрміловЦентр. Центр сучасного мистецтва Харкова, названий на честь першого українського художника-авангардиста і дизайнера. ЄрміловЦентр займає просторе двоповерхове приміщення в бічній частині головного корпусу Національного університету.

ЄрміловЦентр – багатофункціональний майданчик. Крім виставок тут проходять освітні заходи, презентації нематеріального мистецтва й різних культурно-соціальних ініціатив, художні форуми.

Софія Матвейшина


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМІГМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИMISTO.ІНФОРМІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Студентський інформаційний портал «Пороги» - це цікаво й корисно, це креативно й актуально, це гостро й оперативно. «Пороги» - це погляд запорізького студентства на молодіжні проблеми. Це репортажі з мистецьких акцій і спортивних подій, інтерв’ю з  неординарними людьми, це матеріали, що зацікавлять молодого науковця, майбутнього студента, творчу людину. «Пороги» - це ресурс для тих, хто шукає себе, хто хоче писати, кого турбує молодь Запоріжжя. «Пороги» - для тих, хто думає і хоче знати.

Контакты

Адреса:
м. Запоріжжя, вул. Залізнична, 24, 9 поверх, к. 907

Телефон:
289-12-22

Сайт:
www.porogy.zp.ua

E-mail:
porogy@mail.ru

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в