Каналы
Запорожцы на ТВ
Внимание

Администрация сайта не несет ответственности за изменения в программе телеканалов

Телепрограмма в Запорожье

Канал UA: Перший / www.1tv.com.ua

27 апреля, пятница
00:05Погода
00:15нформаційна година
01:10Світло
02:00Погода
02:10Д/ц Смаки Культур 9 с.
02:35Д/ц Смаки Культур 10 с.
03:00Новини
03:25Спорт
03:40Фігурне катання
03:50Погода
04:00Д/с Мистецький пульс Америки 7 с.
04:25Д/с Мистецький пульс Америки 8 с.
05:00Д/с Орегонський путівник 12 с.
05:30Д/с Орегонський путівник 13 с.
06:00М/с Чорний Джек 77 с.
06:30Новини
06:35Доброго ранку, Країно!
07:00Новини
07:05Доброго ранку, Країно!
08:00Новини
08:05Доброго ранку, Країно!
09:00Новини
09:05Доброго ранку, Країно!
09:25Новини
09:30Кліпи учасників Євробачення-2018
09:40Д/с Спільноти тварин 13 с.
10:10Д/ц Велике фотополювання Дага Гарднера 1 с.
10:35Телепродаж (на комерційних умовах)
10:50Погода
11:00Д/ц Гордість світу 8 вип.
11:25Д/ц Гордість світу 9 вип.
11:50Погода
12:00Д/ц Смачні історії 7 с.
12:25Д/ц Смачні історії 8 с.
13:00Новини
13:10РадіоДень
13:35Телепродаж (на комерційних умовах)
13:55Схеми
14:20Погода
14:30РадіоДень
15:00Новини
15:10Лайфхак українською
15:20М/с Гон 12–14 с.
16:05М/с Чорний Джек 77 с.
16:30Телепродаж (на комерційних умовах)
16:50Фольк-music
18:00Новини
18:30Тема дня
18:50VoxCheck
19:00Культурна афіша здорової людини
19:25Д/с Велике фотополювання Дага Гарднера 3–4 с.
20:25Перша шпальта
21:00Новини
21:30Спорт
21:50Концертна програма Арсена Мірзояна
22:40Д/ц Гордість світу 1 вип.
23:10Д/с Земні катаклізми 4 с.
28 апреля, суббота
00:00Кліпи учасників Євробачення-2018
00:15нформаційна година
01:10Складна розмова
01:35Д/ф Українська рапсодія
02:05Д/ц Смаки Культур 10 с.
02:30Д/ц Смаки Культур 11 с.
03:00Новини
03:25Спорт
03:40Фігурне катання
03:50Погода
04:00Д/с Мистецький пульс Америки 8 с.
04:25Д/с Мистецький пульс Америки 9 с.
05:00Д/с Орегонський путівник 13 с.
05:30Д/с Орегонський путівник 14 с.
06:00М/с Чорний Джек 78 c.
06:30Доброго ранку, Країно!
07:00Новини
07:05Доброго ранку, Країно!
08:00Новини
08:05Доброго ранку, Країно!
09:00Новини
09:05Доброго ранку, Країно!
09:30Погода
09:35М/с Гон 3–4 с.
10:05Хто в домі хазяїн?
10:30Лайфхак українською
10:45Телепродаж (на комерційних умовах)
11:05Д/с Незвідані шляхи 7 с.
12:00Х/ф Клара і Франциск 2 с.
13:50Телепродаж (на комерційних умовах)
14:10Концертна програма Арсена Мірзояна
14:55Погода
15:05Д/с Вагасі – японські смаколики 1 с.
15:55Телепродаж (на комерційних умовах)
16:10Погода
16:15Д/с Щоденники комах 8 с.
16:30Д/c Спільноти тварин 13 с.
16:55Погода
17:05Т/с Іспанська легенда 5–6 с.
20:00Розсекречена історія
21:00Новини
21:35Як дивитися кіно
22:00Х/ф Неоновий демон
29 апреля, воскресенье
00:05ТАКАШОТАМ
00:15Новини
00:40Д/ц Незвичайні культури 11 с.
01:10Д/с Музична одісея Аріран. Шоу 5–6 с.
02:00Погода
02:05Д/ц Смаки Культур 11 с.
02:30Д/ц Смаки Культур 12 с.
03:00Новини
03:25Фігурне катання
03:30Д/ф Жінки в литовській історії
04:00Д/с Мистецький пульс Америки 9 с.
04:25Д/с Мистецький пульс Америки 10 с.
05:00Д/с Орегонський путівник 14 с.
05:30Д/с Орегонський путівник 15 с.
06:00М/с Чорний Джек 79 с.
06:30Доброго ранку, Країно!
07:00Новини
07:05Доброго ранку, Країно!
08:00Новини
08:05Доброго ранку, Країно!
09:00Новини
09:05Доброго ранку, Країно!
09:30Х/ф Клара і Франциск 2 с.
11:25Телепродаж (на комерційних умовах)
11:40Д/с Двоколісні хроніки 17–18 вип.
12:10Перший на селі
12:40Енеїда 1 вип.
13:10Країна на смак 1 с.
13:50Телепродаж (на комерційних умовах)
14:10Погода
14:20Фольк-music
15:20Д/с Спадок на кінчиках пальців 6 с.
15:50Телепродаж (на комерційних умовах)
16:05Погода
16:15Д/с Щоденники комах 9 с.
16:30Д/ц Неповторна природа 1 с.
17:05Т/с Іспанська легенда 7–8 с.
19:50Погода
20:00Д/с Як працюють міста 1 с.
21:00Новини
21:35з Майклом Щуром
22:15Букоголіки 1 вип.
22:45Д/с Вагасі – японські смаколики 1 с.
23:30Д/с Шукачі чудес 4–5 с.
23:50Погода
30 апреля, понедельник
00:00Кліпи учасників Євробачення-2018
00:15Новини
00:40Д/ц Незвичайні культури 12 с.
01:10Д/с Музична одісея Аріран. Шоу 7–8 с.
02:00Погода
02:05Д/ц Смаки Культур 12 с.
02:30Д/ц Смаки Культур 13 с.
03:00Новини
03:25Фігурне катання
03:35Д/с Спадок на кінчиках пальців 6 с.
04:00Д/с Мистецький пульс Америки 10 с.
04:25Д/с Мистецький пульс Америки 11 с.
05:00Д/с Орегонський путівник 15 с.
05:30Д/с Орегонський путівник 16 с.

 
ЗАПОРОЖЬЕ
ТВ-программа канала Алекс. Запорожье
ТВ-программа канала АТВ. Запорожье
ТВ-программа канала ЗТРК. Запорожье
ТВ-программа канала МТМ. Запорожье
ТВ-программа канала ТВ5. Запорожье
ТВ-программа канала ТВ5-спорт. Запорожье
БЕРДЯНСК
ТВ-программа канала ТВ-Бердянск.
УКРАИНА
ТВ-программа канала 1+1
ТВ-программа 5 канала
ТВ-программа канала ICTV
ТВ-программа канала M1
ТВ-программа канала Интер
ТВ-программа Нового канала
ТВ-программа НТН
ТВ-программа Первого канала
ТВ-программа канала СТБ
ТВ-программа канала ТЕТ
ТВ-программа канала Украина
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |