Каналы
Запорожцы на ТВ
Внимание

Администрация сайта не несет ответственности за изменения в программе телеканалов

Телепрограмма в Запорожье

Канал ТЕТ / www.tet.tv

10 декабря, понедельник
00:00Країна У.
01:00Теорія зради.
02:00Панянка-селянка.
03:00Т/с Віталька.
05:50Корисні підказки.
06:00ТЕТ Мультиранок.
09:30Х/ф Герцог.
11:00Т/с Усі жінки - відьми, 4 сезон, 11 і 12 с.
13:00Т/с Одного разу під Полтавою.
14:00Танька і Володька.
15:00Т/с Віталька.
17:00Панянка-селянка.
18:00весілля.
20:00Танька і Володька.
21:00Т/с Одного разу під Полтавою.
22:00Т/с Готель Галіція.
23:00ЛавЛавCar, 3 сезон.
11 декабря, вторник
00:00Країна У.
01:00Теорія зради.
02:00Бар Дак.
02:50Панянка-селянка.
03:40Т/с Віталька.
05:50Корисні підказки.
06:00ТЕТ Мультиранок.
09:45М/ф Пустотливе вороня.
11:00Т/с Усі жінки - відьми, 4 сезон, 13 і 14 с.
13:00Т/с Одного разу під Полтавою.
14:00Танька і Володька.
15:00Т/с Віталька.
17:00Панянка-селянка.
18:00весілля.
20:00Танька і Володька.
21:00Т/с Одного разу під Полтавою.
22:00Т/с Готель Галіція.
23:00ЛавЛавCar, 3 сезон.
12 декабря, среда
00:00Країна У.
01:00Теорія зради.
02:00Бар Дак.
02:50Панянка-селянка.
03:40Т/с Віталька.
05:50Корисні підказки.
06:00ТЕТ Мультиранок.
09:45Х/ф Король Дроздобород.
11:00Т/с Усі жінки - відьми, 4 сезон, 15 і 16 с.
13:00Т/с Одного разу під Полтавою.
14:00Танька і Володька.
15:00Т/с Віталька.
17:00Панянка-селянка.
18:00весілля.
20:00Танька і Володька.
21:00Т/с Одного разу під Полтавою.
22:00Т/с Готель Галіція.
23:00ЛавЛавCar, 3 сезон.
13 декабря, четверг
00:00Країна У.
01:00Теорія зради.
02:00Бар Дак.
02:50Панянка-селянка.
03:40Т/с Віталька.
05:50Корисні підказки.
06:00ТЕТ Мультиранок.
09:45Х/ф Столику, накрийся.
11:00Т/с Усі жінки - відьми, 4 сезон, 17 і 18 с.
13:00Т/с Одного разу під Полтавою.
14:00Танька і Володька.
15:00Т/с Віталька.
17:00Панянка-селянка.
18:00весілля.
20:00Танька і Володька.
21:00Т/с Одного разу під Полтавою.
22:00Т/с Готель Галіція.
23:00ЛавЛавCar, 3 сезон.
14 декабря, пятница
01:00Теорія зради.
02:00Бар Дак.
02:50Панянка-селянка.
03:40Т/с Віталька.
05:50Корисні підказки.
06:00ТЕТ Мультиранок.
09:25Х/ф Бібі та Тіна: Дівчата проти хлопців.
11:00Т/с Усі жінки - відьми, 4 сезон, 19 і 20 с.
13:00Т/с Одного разу під Полтавою.
14:00Танька і Володька.
15:00Т/с Віталька.
17:15Х/ф Фантастична четвірка 2. Вторгнення Срібного Серфера.
19:00весілля.
20:00Танька і Володька.
21:00Х/ф Перевізник.
22:45Х/ф Як вийти заміж за мільярдера.
15 декабря, суббота
00:30Теорія зради.
01:3017+.
02:20Панянка-селянка.
03:10Т/с Віталька.
05:50Корисні підказки.
06:00ТЕТ Мультиранок.
11:30Х/ф Шайбу, шайбу!.
13:15Х/ф Король сноуборду.
15:00Панянка-селянка.
17:15Х/ф Як вийти заміж за мільярдера.
19:00Т/с Одного разу під Полтавою.
19:30Танька і Володька.
20:00Т/с Одного разу під Полтавою.
20:30Танька і Володька.
21:00Т/с Одного разу під Полтавою.
21:30Танька і Володька.
22:00Т/с Зірконавти.
16 декабря, воскресенье
00:00Країна У.
01:00Теорія зради.
02:0017+.
02:50Панянка-селянка.
03:40Т/с Віталька.
05:50Корисні підказки.
06:00ТЕТ Мультиранок.
10:40М/ф Школа монстрів: Електрично.
12:00весілля.
17:15Х/ф Перевізник.
19:00Т/с Одного разу під Полтавою.
19:30Танька і Володька.
20:00Т/с Одного разу під Полтавою.
20:30Танька і Володька.
21:00Т/с Одного разу під Полтавою.
21:30Танька і Володька.
22:00Країна У.

 
ЗАПОРОЖЬЕ
ТВ-программа канала Алекс. Запорожье
ТВ-программа канала АТВ. Запорожье
ТВ-программа канала ЗТРК. Запорожье
ТВ-программа канала МТМ. Запорожье
ТВ-программа канала ТВ5. Запорожье
ТВ-программа канала ТВ5-спорт. Запорожье
БЕРДЯНСК
ТВ-программа канала ТВ-Бердянск.
УКРАИНА
ТВ-программа канала 1+1
ТВ-программа 5 канала
ТВ-программа канала ICTV
ТВ-программа канала M1
ТВ-программа канала Интер
ТВ-программа Нового канала
ТВ-программа НТН
ТВ-программа Первого канала
ТВ-программа канала СТБ
ТВ-программа канала ТЕТ
ТВ-программа канала Украина
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |