Каналы
Запорожцы на ТВ
Внимание

Администрация сайта не несет ответственности за изменения в программе телеканалов

Телепрограмма в Запорожье

Канал ТЕТ / www.tet.tv

18 ноября, понедельник
00:00Сімейка У.
01:00Т/с Домашній арешт, 32 і 33 с.
02:00Теорія зради.
02:50Бар Дак.
03:40Т/с Віталька.
05:50Корисні підказки.
06:00ТЕТ Мультиранок.
09:30Х/ф Везунчик.
11:15Т/с Рання пташка, 2 сезон, 51 с.
12:00Т/с Одного разу під Полтавою.
14:00Т/с Нове життя Василини Павлівни, 9 і 10 с.
15:00Сімейка У.
16:00Богиня шопінгу.
18:00весілля.
20:00Т/с Нове життя Василини Павлівни, 11 і 12 с.
21:00Танька і Володька.
22:00гри приколів, 4 сезон.
23:00Т/с Як уникнути покарання за вбивство, 3 сезон, 5 с.
19 ноября, вторник
00:00Сімейка У.
01:00Т/с Домашній арешт, 34 і 35 с.
02:00Панянка-селянка.
03:00Теорія зради.
03:50Бар Дак.
04:40Т/с Віталька.
05:50Корисні підказки.
06:00ТЕТ Мультиранок.
09:35Х/ф Крутий пес.
11:15Т/с Рання пташка, 2 сезон, 52 с.
12:00Т/с Одного разу під Полтавою.
12:30Танька і Володька.
13:00Т/с Одного разу під Полтавою.
13:30Танька і Володька.
14:00Т/с Нове життя Василини Павлівни, 11 і 12 с.
15:00Сімейка У.
16:00Богиня шопінгу.
18:00весілля.
20:00Т/с Нове життя Василини Павлівни, 13 і 14 с.
21:00Танька і Володька.
22:00Т/с Одного разу під Полтавою.
23:00Т/с Як уникнути покарання за вбивство, 3 сезон, 6 с.
20 ноября, среда
00:00Сімейка У.
01:00Т/с Домашній арешт, 36 і 37 с.
02:00Панянка-селянка.
03:00Теорія зради.
03:50Бар Дак.
04:40Т/с Віталька.
05:50Корисні підказки.
06:00ТЕТ Мультиранок.
09:30М/ф Суперкоманда.
11:15Т/с Рання пташка, 2 сезон, 53 с.
12:00Т/с Одного разу під Полтавою.
12:30Танька і Володька.
13:00Т/с Одного разу під Полтавою.
13:30Танька і Володька.
14:00Т/с Нове життя Василини Павлівни, 13 і 14 с.
15:00Сімейка У.
16:00Богиня шопінгу.
18:00весілля.
20:00Т/с Нове життя Василини Павлівни, 15 і 16 с.
21:00Танька і Володька.
22:00Т/с Одного разу під Полтавою.
23:00Т/с Як уникнути покарання за вбивство, 3 сезон, 7 с.
21 ноября, четверг
00:00Сімейка У.
01:00Т/с Домашній арешт, 38 і 39 с.
02:00Панянка-селянка.
03:00Теорія зради.
03:50Бар Дак.
04:40Т/с Віталька.
05:50Корисні підказки.
06:00ТЕТ Мультиранок.
10:05Х/ф Щасливий Ганс.
11:15Т/с Рання пташка, 2 сезон, 54 с.
12:00Т/с Одного разу під Полтавою.
12:30Танька і Володька.
13:00Т/с Одного разу під Полтавою.
13:30Танька і Володька.
14:00Т/с Нове життя Василини Павлівни, 15 і 16 с.
15:00Сімейка У.
16:00Богиня шопінгу.
18:00весілля.
20:00Т/с Нове життя Василини Павлівни, 17 і 18 с.
21:00Танька і Володька.
22:00Т/с Одного разу під Полтавою.
23:00Т/с Як уникнути покарання за вбивство, 3 сезон, 8 с.
22 ноября, пятница
00:00Сімейка У.
01:00Панянка-селянка.
02:00Теорія зради.
02:50Бар Дак.
03:40Т/с Віталька.
05:50Корисні підказки.
06:00ТЕТ Мультиранок.
10:05Х/ф Співоче деревце.
11:15Т/с Рання пташка, 2 сезон, 55 с.
12:00Т/с Одного разу під Полтавою.
12:30Танька і Володька.
13:00Т/с Одного разу під Полтавою.
13:30Танька і Володька.
14:00Т/с Нове життя Василини Павлівни, 17 і 18 с.
15:00Сімейка У.
16:00Х/ф Персі Джексон: Море чудовиськ.
18:00весілля.
20:00Т/с Нове життя Василини Павлівни, 19 і 20 с.
21:00Х/ф Той, що біжить лабіринтом.
23:00Х/ф Подалі від шаленої юрми.
23 ноября, суббота
01:00Панянка-селянка.
03:00Т/с Щоденники Темного.
05:50Корисні підказки.
06:00ТЕТ Мультиранок.
08:50М/ф Воруши ластами 2. Утеча з раю.
10:30Х/ф За блакитними дверима.
12:00Х/ф Холодне серце.
13:40Х/ф Винні зірки.
16:00Хвилина мовчання.
16:01Панянка-селянка.
18:00Х/ф Подалі від шаленої юрми.
20:00Х/ф Вихід: Боги та царі.
22:50Х/ф Загублене та знайдене.
24 ноября, воскресенье
00:30Панянка-селянка.
02:30Теорія зради.
03:20Т/с Віталька.
05:50Корисні підказки.
06:00ТЕТ Мультиранок.
11:05М/ф Спарк: Герой Всесвіту.
12:50Х/ф Щасливий Ганс.
14:00Сімейка У.
16:00гри приколів, 4 сезон.
17:00Х/ф Той, що біжить лабіринтом.
19:00Танька і Володька.
20:00Т/с Одного разу під Полтавою.
20:30Танька і Володька.
21:30Т/с Одного разу під Полтавою.
22:00Танька і Володька.

 
ЗАПОРОЖЬЕ
ТВ-программа канала Алекс. Запорожье
ТВ-программа канала АТВ. Запорожье
ТВ-программа канала ЗТРК. Запорожье
ТВ-программа канала МТМ. Запорожье
ТВ-программа канала ТВ5. Запорожье
ТВ-программа канала ТВ5-спорт. Запорожье
БЕРДЯНСК
ТВ-программа канала ТВ-Бердянск.
УКРАИНА
ТВ-программа канала 1+1
ТВ-программа 5 канала
ТВ-программа канала ICTV
ТВ-программа канала M1
ТВ-программа канала Интер
ТВ-программа Нового канала
ТВ-программа НТН
ТВ-программа Первого канала
ТВ-программа канала СТБ
ТВ-программа канала ТЕТ
ТВ-программа канала Украина
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |