Каналы
Запорожцы на ТВ
Внимание

Администрация сайта не несет ответственности за изменения в программе телеканалов

Телепрограмма в Запорожье

Канал UA: Перший / www.1tv.com.ua

22 апреля, воскресенье
00:15Новини
00:40Культурна афіша здорової людини
01:10XVI Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики Ukraine International cup 2018
03:50Погода
04:00Концерт симфонічного оркестру K&K Philharmoniker. Kendlinger dirigent Straub
05:20Погода
05:30Д/с Орегонський путівник 8 с.
06:00М/с Чорний Джек 73 с.
06:30Доброго ранку, Країно!
07:00Новини
07:05Доброго ранку, Країно!
08:00Новини
08:05Доброго ранку, Країно!
09:00Новини
09:05Доброго ранку, Країно!
09:30Х/ф Клара і Франциск 1 с.
11:10Телепродаж (на комерційних умовах)
11:30Погода
11:40Д/с Двоколісні хроніки 15–16 вип.
12:10Перший на селі
12:40Д/ц Незвичайні культури 11–13 с.
14:05Телепродаж (на комерційних умовах)
14:20Фольк-music
14:40Чемпіонат світу з хокею серед юніорів. Австрія – Україна. 3 період
15:30Д/с Спадок на кінчиках пальців 5 с.
16:00Телепродаж (на комерційних умовах)
16:15Д/с Щоденники комах 4 с.
16:35Д/с Спільноти тварин 13 с.
17:05Т/с Іспанська легенда 3–4 с.
19:50Д/с BBC Імперія 5 с.
21:00Новини
21:35з Майклом Щуром
22:15Д/с Весняний фестиваль 5 с.
23:10Д/с Шукачі чудес 1–3 с.
23:40Кліпи учасників Євробачення-2018
23:55Д/с Жива природа 19–20 с.
23 апреля, понедельник
00:15Новини
00:40Гордість світу 10 вип.
01:10Війна і мир
01:50Світло
02:45Д/ф Уламки спогадів
03:30Погода
03:35Д/с Спадок на кінчиках пальців 5 с.
04:05Д/с Весняний фестиваль 5 с.
05:00Д/с Орегонський путівник 8 с.
05:30Д/с Орегонський путівник 9 с.
06:00М/с Чорний Джек 74 с.
06:30Новини
06:35Доброго ранку, Країно!
07:00Новини
07:05Доброго ранку, Країно!
08:00Новини
08:05Доброго ранку, Країно!
09:00Новини
09:05Доброго ранку, Країно!
09:25Новини
09:30Кліпи учасників Євробачення-2018
09:40Д/с Спільноти тварин 9 с.
10:10Д/с Спільноти тварин 10 с.
10:35Телепродаж (на комерційних умовах)
10:50Погода
11:00Д/ц Гордість світу 4 вип.
11:25Д/ц Гордість світу 5 вип.
11:50Погода
12:00Д/ц Смачні історії 4 с.
12:25Д/ц Смачні історії 5 с.
13:00Новини
13:10РадіоДень
13:35Телепродаж (на комерційних умовах)
13:55Перша шпальта
14:20Погода
14:30РадіоДень
15:00Новини
15:10Погода
15:20Лайфхак українською
15:30М/с Гон 3–5 с.
16:10М/с Чорний Джек 74 с.
16:40Телепродаж (на комерційних умовах)
17:00Розсекречена історія
18:00Новини
18:30Тема дня
19:00з Майклом Щуром
19:40До справи
20:15Війна і мир
21:00Новини
21:30Спорт
21:50Т/с Іспанська легенда 1 с.
23:10Д/с Земні катаклізми 1с.
24 апреля, вторник
00:00Кліпи учасників Євробачення-2018
00:15нформаційна година
01:10Погода
01:15Війна і мир
01:55ТАКАШОТАМ #7
02:05Д/ц Смаки Культур 6 с.
02:30Д/ц Смаки Культур 7 с.
03:00Новини
03:25Спорт
03:40Фігурне катання
03:50Погода
04:00Д/с Мистецький пульс Америки 5 с.
04:25Д/с Мистецький пульс Америки 6 с.
05:00Д/с Орегонський путівник 9 с.
05:30Д/с Орегонський путівник 10 с.
06:00М/с Чорний Джек 75 с.
06:30Новини
06:35Доброго ранку, Країно!
07:00Новини
07:05Доброго ранку, Країно!
08:00Новини
08:05Доброго ранку, Країно!
09:00Новини
09:05Доброго ранку, Країно!
09:25Новини
09:30Кліпи учасників Євробачення-2018
09:40Д/с Спільноти тварин 10 с.
10:10Д/с Спільноти тварин 11 с.
10:35Телепродаж (на комерційних умовах)
10:50Погода
11:00Д/ц Гордість світу 5 вип.
11:25Д/ц Гордість світу 6 вип.
11:50Погода
12:00Д/ц Смачні історії 5 с.
12:25Д/ц Смачні історії 6 с.
13:00Новини
13:10РадіоДень
13:35Телепродаж (на комерційних умовах)
13:55Складна розмова
14:20Погода
14:30РадіоДень
15:00Новини
15:10Погода
15:20Лайфхак українською
15:30М/с Гон 6–8 c.
16:10М/с Чорний Джек 75 с.
16:40Телепродаж (на комерційних умовах)
17:00Світло
18:00Новини
18:30Тема дня
19:00Перший на селі
19:25Д/ф Війна на нульовому кілометрі
20:25Наші гроші
21:00Новини
21:30Спорт
21:50Т/с Іспанська легенда 2 с.
23:10Д/с Земні катаклізми 2 с.
25 апреля, среда
00:00Кліпи учасників Євробачення-2018
00:15нформаційна година
01:10Розсекречена історія
02:00Погода
02:05Д/ц Смаки Культур 7 с.
02:30Д/ц Смаки Культур 8 с.
03:00Новини
03:25Спорт
03:40Фігурне катання
03:50Погода
04:00Д/с Мистецький пульс Америки 6 с.
04:25Д/с Мистецький пульс Америки 7 с.
05:00Д/с Орегонський путівник 10 с.
05:30Д/с Орегонський путівник 11 с.
06:00М/с Чорний Джек 76 с.
06:30Новини
06:35Доброго ранку, Країно!
07:00Новини
07:05Доброго ранку, Країно!
08:00Новини
08:05Доброго ранку, Країно!
09:00Новини
09:05Доброго ранку, Країно!
09:25Новини
09:30Кліпи учасників Євробачення-2018
09:40Д/с Спільноти тварин 11 с.
10:10Д/с Спільноти тварин 12 с.
10:35Телепродаж (на комерційних умовах)
10:50Погода
11:00Д/ц Гордість світу 6 вип.
11:25Д/ц Гордість світу 7 вип.
11:50Погода
12:00Д/ц Смачні історії 6 с.
12:25Д/ц Смачні історії 7 с.
13:00Новини
13:10РадіоДень
13:35Телепродаж (на комерційних умовах)
13:55Наші гроші
14:20Погода
14:30вікенди
15:00Новини
15:10Погода
15:20Лайфхак українською
15:30М/с Гон 9–11 с.
16:10М/с Чорний Джек 76 с.
16:40Телепродаж (на комерційних умовах)
17:00Війна і мир
17:45ТАКАШОТАМ
18:00Новини
18:30Тема дня
19:00Д/ц Двоколісні хроніки 11–12 вип.
19:25Д/с Велике фотополювання Дага Гарднера 1–2 с.
20:25Складна розмова
21:00Новини
21:30Спорт
21:50Т/с Іспанська легенда 3 с.
23:15Д/с Земні катаклізми 3 с.
23:50Д/ц Незвичайні культури 8 с.
26 апреля, четверг
00:05Погода
00:15нформаційна година
01:10Розсекречена історія
01:55Погода
02:05Д/ц Смаки Культур 8 с.
02:30Д/ц Смаки Культур 9 с.
03:00Новини
03:25Спорт
03:40Д/ф Як це було? Відлуння Чорнобиля. Південний схід
04:10Розсекречена історія
05:00Д/с Орегонський путівник 11 с.
05:30Д/с Орегонський путівник 12 с.
06:00Д/с Орегонський путівник 14 с.
06:30Фільм-пост-симфонія Арка
06:40Д/ф Битва за Чорнобиль
08:15Фільм-пост-симфонія Арка
08:30Д/ф Європа і Чорнобиль
09:30Фільм-пост-симфонія Арка
09:40Д/с Спільноти тварин 12 с.
10:10Д/с Спільноти тварин 13 с.
10:35Телепродаж (на комерційних умовах)
10:50Д/ц Гордість світу 7 вип.
11:15Д/ц Гордість світу 8 вип.
11:45Фільм-пост-симфонія Арка
12:00Загальнонаціональна хвилина мовчання: пам’яті жертв Чорнобильської трагедії
12:01Д/ф Зона відчуження Донбас
12:50Погода
13:00Новини
13:10РадіоДень
13:35Телепродаж (на комерційних умовах)
13:55До справи
14:20Погода
14:30РадіоДень
15:00Новини
15:10Фільм-пост-симфонія Арка
15:25Телепродаж (на комерційних умовах)
15:40ВУКРАЇНІ. Кінбурнська коса. Боротьба за акваторію
16:10ВУКРАЇНІ. Сваловичі. Село вдів
16:40Фільм-пост-симфонія Арка
16:50Д/ф Європа і Чорнобиль
18:00Новини
18:30Тема дня
19:00Д/ф Російський дятел
20:25Схеми
21:00Новини
21:30Спорт
21:50Фільм-пост-симфонія Арка
22:00Д/ф Битва за Чорнобиль
23:45Фільм-пост-симфонія Арка
27 апреля, пятница
00:05Погода
00:15нформаційна година
01:10Світло
02:00Погода
02:10Д/ц Смаки Культур 9 с.
02:35Д/ц Смаки Культур 10 с.
03:00Новини
03:25Спорт
03:40Фігурне катання
03:50Погода
04:00Д/с Мистецький пульс Америки 7 с.
04:25Д/с Мистецький пульс Америки 8 с.
05:00Д/с Орегонський путівник 12 с.
05:30Д/с Орегонський путівник 13 с.
06:00М/с Чорний Джек 77 с.
06:30Новини
06:35Доброго ранку, Країно!
07:00Новини
07:05Доброго ранку, Країно!
08:00Новини
08:05Доброго ранку, Країно!
09:00Новини
09:05Доброго ранку, Країно!
09:25Новини
09:30Кліпи учасників Євробачення-2018
09:40Д/с Спільноти тварин 13 с.
10:10Д/ц Велике фотополювання Дага Гарднера 1 с.
10:35Телепродаж (на комерційних умовах)
10:50Погода
11:00Д/ц Гордість світу 8 вип.
11:25Д/ц Гордість світу 9 вип.
11:50Погода
12:00Д/ц Смачні історії 7 с.
12:25Д/ц Смачні історії 8 с.
13:00Новини
13:10РадіоДень
13:35Телепродаж (на комерційних умовах)
13:55Схеми
14:20Погода
14:30РадіоДень
15:00Новини
15:10Лайфхак українською
15:20М/с Гон 12–14 с.
16:05М/с Чорний Джек 77 с.
16:30Телепродаж (на комерційних умовах)
16:50Фольк-music
18:00Новини
18:30Тема дня
18:50VoxCheck
19:00Культурна афіша здорової людини
19:25Д/с Велике фотополювання Дага Гарднера 3–4 с.
20:25Перша шпальта
21:00Новини
21:30Спорт
21:50Концертна програма Арсена Мірзояна
22:40Д/ц Гордість світу 1 вип.
23:10Д/с Земні катаклізми 4 с.
28 апреля, суббота
00:00Кліпи учасників Євробачення-2018
00:15нформаційна година
01:10Складна розмова
01:35Д/ф Українська рапсодія
02:05Д/ц Смаки Культур 10 с.
02:30Д/ц Смаки Культур 11 с.
03:00Новини
03:25Спорт
03:40Фігурне катання
03:50Погода
04:00Д/с Мистецький пульс Америки 8 с.
04:25Д/с Мистецький пульс Америки 9 с.
05:00Д/с Орегонський путівник 13 с.
05:30Д/с Орегонський путівник 14 с.
06:00М/с Чорний Джек 78 c.
06:30Доброго ранку, Країно!
07:00Новини
07:05Доброго ранку, Країно!
08:00Новини
08:05Доброго ранку, Країно!
09:00Новини
09:05Доброго ранку, Країно!
09:30Погода
09:35М/с Гон 3–4 с.
10:05Хто в домі хазяїн?
10:30Лайфхак українською
10:45Телепродаж (на комерційних умовах)
11:05Д/с Незвідані шляхи 7 с.
12:00Х/ф Клара і Франциск 2 с.
13:50Телепродаж (на комерційних умовах)
14:10Концертна програма Арсена Мірзояна
14:55Погода
15:05Д/с Вагасі – японські смаколики 1 с.
15:55Телепродаж (на комерційних умовах)
16:10Погода
16:15Д/с Щоденники комах 8 с.
16:30Д/c Спільноти тварин 13 с.
16:55Погода
17:05Т/с Іспанська легенда 5–6 с.
20:00Розсекречена історія
21:00Новини
21:35Як дивитися кіно
22:00Х/ф Неоновий демон

 
ЗАПОРОЖЬЕ
ТВ-программа канала Алекс. Запорожье
ТВ-программа канала АТВ. Запорожье
ТВ-программа канала ЗТРК. Запорожье
ТВ-программа канала МТМ. Запорожье
ТВ-программа канала ТВ5. Запорожье
ТВ-программа канала ТВ5-спорт. Запорожье
БЕРДЯНСК
ТВ-программа канала ТВ-Бердянск.
УКРАИНА
ТВ-программа канала 1+1
ТВ-программа 5 канала
ТВ-программа канала ICTV
ТВ-программа канала M1
ТВ-программа канала Интер
ТВ-программа Нового канала
ТВ-программа НТН
ТВ-программа Первого канала
ТВ-программа канала СТБ
ТВ-программа канала ТЕТ
ТВ-программа канала Украина
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |