Каналы
Запорожцы на ТВ
Внимание

Администрация сайта не несет ответственности за изменения в программе телеканалов

Телепрограмма в Запорожье

Канал НТН / www.ntn.ua

23 апреля, вторник
01:45Серіал Швидка
02:35Свідок
03:05Випадковий свідок
03:10Речовий доказ
04:00Професії
05:00Top Shop
06:45Фільм Заручниця
08:30Свідок
09:00Фільм Правда лейтенанта Климова
10:50Серіал Коломбо
12:30Свідок
12:50Свідок.Агенти
13:25Речовий доказ
14:40Серіал Служба розслідувань
16:30Свідок
16:50Серіал Служба розслідувань
17:00Легенди карного розшуку
18:20Будьте здорові
19:00Свідок
19:30Серіал Коломбо
22:40Серіал Напад
23:15Свідок
23:45Серіал Напад
24 апреля, среда
02:10Серіал Швидка
02:50Свідок
03:20Випадковий свідок
03:40Речовий доказ
04:00Професії
05:00Top Shop
07:00Фільм Сказання про двох братів-близнюків
08:30Свідок
09:00Фільм Презумпція невинуватості
10:45Серіал Коломбо
12:30Свідок
12:50Будьте здорові
13:25Речовий доказ
14:40Серіал Служба розслідувань
16:30Свідок
16:50Серіал Служба розслідувань
17:05Легенди карного розшуку
18:20Вартість життя
19:00Свідок
19:30Серіал Коломбо
22:40Серіал Напад
23:15Свідок
23:50Серіал Напад
25 апреля, четверг
01:00Серіал Швидка
02:35Свідок
03:05Випадковий свідок
03:15Речовий доказ
04:00Професії
05:00Top Shop
06:50Фільм Шереметьєво - 2
08:30Свідок
09:00Фільм Йшов четвертий рік війни...
10:45Серіал Коломбо
12:30Свідок
12:50Вартість життя
13:25Речовий доказ
14:40Серіал Служба розслідувань
16:30Свідок
16:50Серіал Служба розслідувань
17:05Легенди карного розшуку
18:20Правда життя
19:00Свідок
19:30Серіал Коломбо
22:40Серіал Напад
23:15Свідок
23:45Серіал Напад
26 апреля, пятница
01:00Серіал Швидка
02:35Свідок
03:05Випадковий свідок
03:50Речовий доказ
05:00Top Shop
06:40Фільм Заграва
08:30Свідок
09:00Фільм Розірване коло
10:45Серіал Коломбо
12:30Свідок
12:50Правда життя
13:25Речовий доказ
14:45Фільм Заборонна зона
16:30Свідок
16:50Легенди карного розшуку
18:20Таємниці світу
19:00Свідок
19:30Серіал Коломбо
22:50Серіал Напад
23:15Свідок
23:45Серіал Напад
27 апреля, суббота
01:05Серіал Все можливо
02:40Свідок
03:10Випадковий свідок
03:30Речовий доказ
04:30Професії
05:00Top Shop
06:00Фільм Вічний поклик
11:45Фільм Іграшка
13:40Правда життя
15:20Святі та праведники ХХ століття
19:00Свідок
19:30Фільм Апокаліпсис: Одкровення Іоанна Богослова
21:20Фільм Ісус. Бог і людина
28 апреля, воскресенье
01:00Фільм Казка про жінку та чоловіка
02:35Свідок
03:10Святі та праведники ХХ століття
05:20Top Shop
05:50Фільм Вийти заміж за капітана
07:30Серіал Страх у твоєму домі
11:10Фільм Невиправний брехун
12:40Фільм Міміно
14:30Фільм Танцюрист диско
17:10Фільм Іграшка
19:00Фільм Кухарка
20:20Фільм Приборкання норовливого
22:20Фільм Мюзикл Сорочинський ярмарок
29 апреля, понедельник
00:05Фільм Борсаліно і компания
02:10Речовий доказ

 
ЗАПОРОЖЬЕ
ТВ-программа канала Алекс. Запорожье
ТВ-программа канала АТВ. Запорожье
ТВ-программа канала ЗТРК. Запорожье
ТВ-программа канала МТМ. Запорожье
ТВ-программа канала ТВ5. Запорожье
ТВ-программа канала ТВ5-спорт. Запорожье
БЕРДЯНСК
ТВ-программа канала ТВ-Бердянск.
УКРАИНА
ТВ-программа канала 1+1
ТВ-программа 5 канала
ТВ-программа канала ICTV
ТВ-программа канала M1
ТВ-программа канала Интер
ТВ-программа Нового канала
ТВ-программа НТН
ТВ-программа Первого канала
ТВ-программа канала СТБ
ТВ-программа канала ТЕТ
ТВ-программа канала Украина
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |