Каналы
Запорожцы на ТВ
Внимание

Администрация сайта не несет ответственности за изменения в программе телеканалов

Телепрограмма в Запорожье

Канал Украина / Україна / www.kanalukraina.tv

23 ноября, четверг
01:20Т/с csi: місце злочину, 4 сезон, 9 і
03:00Сьогодні
03:50Реальна містика
04:45Агенти справедливості, 3 сезон
06:30Ранок з Україною
07:00Сьогодні
07:10Ранок з Україною
08:00Сьогодні
08:15Ранок з Україною
09:00Сьогодні
09:30Зірковий шлях
11:30Реальна містика
13:30Агенти справедливості, 3 сезон
15:00Сьогодні
15:30Агенти справедливості, 3 сезон
16:00сторія одного злочину
18:00Т/с Лікар Ковальчук
19:00Сьогодні
19:45Ток-шоу Говорить Україна
21:50Футбол. ліга європи uefa. скендербеу (албанія) -
24 ноября, пятница
00:00Сьогодні
00:15Т/с csi: місце злочину, 4 сезон, 14 і
02:05Т/с csi: місце злочину, 4 сезон
02:50Сьогодні
03:40Зірковий шлях
04:00Реальна містика
04:45Агенти справедливості, 3 сезон
06:30Ранок з Україною
07:00Сьогодні
07:10Ранок з Україною
08:00Сьогодні
08:15Ранок з Україною
09:00Сьогодні
09:30Зірковий шлях
11:30Реальна містика
13:30Агенти справедливості, 3 сезон
15:00Сьогодні
15:30Агенти справедливості, 3 сезон
16:00сторія одного злочину
18:00Т/с Лікар Ковальчук
19:00Сьогодні
19:45Ток-шоу Говорить Україна
21:00Х/ф Я поруч, 1 і
23:00Сьогодні
23:20Спеціальний репортаж
25 ноября, суббота
00:00Х/ф Я поруч, 3 і
01:50Т/с csi: місце злочину, 4 сезон
02:45Т/с csi: місце злочину, 4 сезон
03:25Сьогодні
04:10Реальна містика
05:45Зірковий шлях
07:00Сьогодні
07:15Зірковий шлях
08:15Т/с Специ
11:50Х/ф Я поруч
15:00Сьогодні
15:20Х/ф Я поруч
16:00Х/ф Експрес-відрядження
19:00Сьогодні
19:40Х/ф Експрес-відрядження, 3 і
20:50Х/ф Справжній дід
23:00Т/с Герократія
26 ноября, воскресенье
00:20Реальна містика
03:10Т/с Лист очікування, 9 і
04:50Сьогодні
05:30Зірковий шлях
06:50Сьогодні
07:40Зірковий шлях
09:15Х/ф Героїня свого роману
11:10Х/ф Експрес-відрядження
15:00Х/ф Справжній дід
17:15Х/ф Королева Марго, 1 і
19:00События недели с Олегом Панютой
20:00Головна тема
21:00Х/ф Королева Марго
23:20Х/ф Зведена сестра
27 ноября, понедельник
02:50События недели с Олегом Панютой
03:45Т/с Лист очікування, 11 і

 
ЗАПОРОЖЬЕ
ТВ-программа канала Алекс. Запорожье
ТВ-программа канала АТВ. Запорожье
ТВ-программа канала ЗТРК. Запорожье
ТВ-программа канала МТМ. Запорожье
ТВ-программа канала ТВ5. Запорожье
ТВ-программа канала ТВ5-спорт. Запорожье
БЕРДЯНСК
ТВ-программа канала ТВ-Бердянск.
УКРАИНА
ТВ-программа канала 1+1
ТВ-программа 5 канала
ТВ-программа канала ICTV
ТВ-программа канала M1
ТВ-программа канала Интер
ТВ-программа Нового канала
ТВ-программа НТН
ТВ-программа Первого канала
ТВ-программа канала СТБ
ТВ-программа канала ТЕТ
ТВ-программа канала Украина
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |