misto.zp.ua

Запорізький район: рятувальники провели уроки з мінної безпеки в закладах освіти

Запорізький район: рятувальники провели уроки з мінної безпеки в закладах освіти

У зв'язку із збільшенням випадків звернень, повідомлень до оперативних служб ДСНС та Національної поліції про випадки замінувань закладів та виникнення інших надзвичайних ситуацій інспекторський склад Запорізького районного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області спільно з представниками Національної поліції та місцевих органів влади 27 січня 2022 року провели відкриті уроки з мінної безпеки «Все у твоїх руках» у чотирьох навчальних закладах. Рятувальники та поліцейські розповіли про необхідність дотримання нескладних, але життєво необхідних правил безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки в навчальному закладі та в побуті, алгоритм дій  в повсякденному житті кожного при виникненні надзвичайних ситуацій різного характеру, дій при виявленні вибухонебезпечних предметів та дій при надходженні сигналу про замінування закладу.   

Під час двосторонньої бесіди з учнями та викладачами закладу  рятувальники та поліцейські наголосили  про адміністративну та кримінальну відповідальність до порушників вимог пожежної безпеки, осіб які зберігають або використовують вибухонебезпечні, піротехнічні предмети, відповідальність за хибний виклик оперативних спеціальних служб.   

Було продемонстровано ролик щодо небезпеки вибухонебезпечних предметів, роздані пам’ятки та листівки з відповідної тематики.


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕМИГПОЗИЦИЯДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯMISTO.ИНФОРММЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ
Про СМИ

Раздел "Новости Запорожья" - это самая исчерпывающая информация о событиях и происшествиях в самых ключевых сферах: политике, экономике, культуре, искусстве, образовании. Помимо этого, раздел содержит актуальные репортажи. Постоянно обновляемая лента новостей Запорожья и области всегда содержит самую актуальную и полезную информацию о нашем регионе.

Контакты

Контактная информация находится в разделе Контакты | О нас

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в