misto.zp.ua

Запорізьке підприємство постачає кисень у ковідні лікарні Києва

 

Медичний кисень від комбінату “Запоріжсталь” отримують лікарні не лише у Запоріжжі, а й у Мелітополі, Синельниковому, Нікополі та Києві

Нова хвиля пандемії коронавірусної хвороби набирає обертів в Україні. Новий штам “Дельта” відзначається швидшим розповсюдженням, агресивним протіканням хвороби та значними ускладненнями стану хворих. Реанімації в ковідних лікарнях переповнені, більшість хворих перебувають на апаратах ШВЛ.

Запорізький металургійний комбінат “Запоріжсталь” Групи Метінвест продовжує підтримувати лікарні, які надають медичну допомогу хворим з COVID-19. Медичний кисень від комбінату отримують лікарні не лише у Запоріжжі, а й у Мелітополі, Синельниковому, Нікополі та Києві.

Передавати кисень лікарням комбінат «Запоріжсталь» почав з квітня. На сьогодні медичні заклади вже отримали 1 534 тонни кисню, необхідного для порятунку важких хворих.

Київська міська клінічна лікарня №6, розрахована на прийом 350 хворих, на сьогодні заповнена на 93%. Сьогодні тут перебувають 325 пацієнтів з коронавірусною хворобою. Всі люди, які лікуються у стаціонарах, — киснезалежні. Тому без кисню хворобу їм не подолати.

Як повідомив заступник директора Київської міської клінічної лікарні №6 Кирило Володимирович Пилипенко, від загальної кількості пацієнтів лише 1,5%, тобто 5-7 осіб, були вакциновані від COVID-19.

Для порятунку важких хворих лікарня вже двічі отримала від комбінату «Запоріжсталь» по 20 тонн кисню. Це дозволило підтримувати життєдіяльність важких хворих протягом майже двох тижнів.

— За добу наша лікарня витрачає на цих пацієнтів близько 5 тонн кисню. Ми дуже дякуємо “Запоріжсталі”, яка нам виділяє 20 тонн кисню, що дасть можливість 5-6 діб рятувати життя пацієнтам, — сказав Кирило Пилипенко.

Варто зазначити, що комбінат “Запоріжсталь” передає медичний кисень лікарням безкоштовно. Для цього необхідно звернутися до підприємства Групи Метінвест.

— З квітня ми почали безкоштовно передавати кисень лікарням, де знаходяться пацієнти з коронавірусом. Зі зростанням захворюваності на COVID-19 темпи відвантаження у нас зросли майже втричі. І ця системна допомога буде продовжуватися, — підкреслив генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко. — Безумовно, ми не припинятимемо допомагати лікарям, але основна допомога, яку можуть надати жителі Запоріжжя та області — вакцинація. Це найдієвіший засіб для зменшення захворюваності та розвантаження медичної системи.

Кисень виробництва “Запоріжсталі” пройшов всі етапи перевірок та отримав сертифікат від Міністерства охорони здоров’я України. Його офіційно визнали лікарським засобом для медичного лікування. Разом з тим кожну партію кисню, яку відправляють до лікарень, на комбінаті ретельно перевіряють спеціалісти на відповідність усім стандартам якості.

Замовлення і відвантаження лікарням кисню відбувається просто і швидко. Медзаклад має направити письмову заявку на отримання кисню та надати спецтранспорт для його закачування. Весь процес, починаючи від отримання заявки до відвантаження кисню, займає близько 6-7 годин.

Нагадаємо, що навесні за кошти комбінату «Запоріжсталь» в інфекційній лікарні відкрили потужну кисневу станцію. Вона забезпечує киснем більше сотні ліжок в реанімаційному відділенні лікарні.

Богдана КОВАЛЕНКО 


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ИНФОРММИГМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯПОЗИЦИЯЗАПОРІЗЬКА СІЧ
Про СМИ

Областная газета «Индустриальное Запорожье» плюс «Панорама» - единственная ежедневная газета: выходит 4 раза в неделю и 16 - в месяц всего за 6,95!
В ней - все события города и области, по Украине и в мире, полезные советы, новости культуры и спорта. Подписчики газеты три раза в год участвуют в акциях с ценными подарками.

Контакты

Адрес редакции:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина 152
Телефоны:
228-30-15 (приемная)
228-30-17, 228-30-18 (новости)
228-13-31 (экономика)
228-12-32 (культура)
228-30-19 (Контакт)
228-30-21 (спорт)
Интернет-сайт:
www.iz.com.ua
E-mail:
advert@iz.com.ua (служба рекламы)
marketing@iz.com.ua (служба реализации)

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в