misto.zp.ua

Запоріжцям виділять кошти із міського бюджету на придбання бойлерів

 

Фінансову допомогу нададуть запоріжцям із соціально незахищених верств населення

Цього тижня депутати Запорізької міської ради прийняли рішення щодо повного відключення гарячого водопостачання в Запоріжжі. Жителям міста рекомендують переходити на бойлери і газові колонки. Така техніка, звичайно, дорога, тому не всі запоріжці можуть її собі дозволити.

Щоб забезпечити жителів Запоріжжя водонагрівачами, із міського бюджету виділять кошти на їх придбання. На матеріальну допомогу можуть розраховувати люди із соціально незахищених верств населення. Її отримають:

  • отримувачі субсидій та пільг (з урахуванням доходів);
  • родини, які виховують двох або більше дітей з інвалідністю;
  • родини, в яких дітей з інвалідністю виховують батьки з інвалідністю;
  • отримувачі соціальної послуги «Догляд вдома» в Запорізькому міському територіальному центрі соціального обслуговування.

Люди, які належать до цих категорій, отримають по 6 тис. гривень на придбання водонагрівачів. Гроші виплатять єдиним банківським або поштовим переказом, про що людей поінформують через SMS-повідомлення.

Оформити матеріальну допомогу можна, надавши заяву в управління соціального захисту населення за районом проживання. До заяви потрібно додати ще й такі документи:

  • довідку про реєстрацію місця проживання в Запоріжжі;
  • документ, що підтверджує відповідну категорію, або його копію;
  • копію паспорта чи ID-картки;
  • копію ідентифікаційного коду (за умови відсутності інформації про нього в паспорті в формі ID-картки).

За інформацією секретаря Запорізької міської ради Анатолія Куртєва, заяви на отримання коштів на водонагрівач вже подали понад 500 людей.

— Хочу зазначити, що зараз вже 30 родин, які виховують двох та більше дітей з інвалідністю, та в яких дітей з інвалідністю виховують батьки з інвалідністю, вже звернулися до управлінь та отримали таку допомогу. Також на сьогодні до районних управлінь надійшли документи ще від 516 осіб, які отримують соціальну послугу «догляд вдома». Для цієї категорії виплати заплановані у серпні, — написав Анатолій Куртєв на своїй офіційній сторінці в Facebook.

Валентина ТВЕРДОХЛЕБ


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
МІГІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯMISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Областна газета «Індустріальне Запоріжжя» плюс «Панорама» - єдина щоденна газета: виходить 4 рази на тиждень та 16 – на місяць всього за 6,95!
У ній - всі події міста та області, по Україні та у світі, корисні поради, новини культури та спорту. Передплатники газети тричі на рік беруть участь у акціях із цінними подарунками.

Контакты

Адреса редакції:
69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в