misto.zp.ua

«Війна до останнього українця»: реальність чи пропаганда?

«Війна до останнього українця»: реальність чи пропаганда?

Вчора міністри оборони України та США Олексій Рєзніков та Ллойд Остін вчергове обговорили нагальні потреби ЗСУ для продовження відбиття російської агресії. Американська сторона знову засвідчила свої наміри й надалі допомагати Києву зброєю.

 
А тим часом сенатор від Південної Кароліни Ліндсі Грем нещодавно сказав наступне: «Мені подобається шлях, яким ми йдемо. Зі зброєю та грішми США Україна буде воювати з РФ до останньої людини». Відверто кажучи, неоднозначна заява. З неї нібито виходить, що Вашингтон тільки на те й розраховує, аби наша держава у війні втратила все населення, яке ще має і яке не встигло виїхати за кордон в якості заробітчан та біженців.
 
Звісно, таку думку відразу підхопили пропагандисти РФ: мовляв, вперше хтось у США публічно визнав, чого вони очікують від війни, а у Білому дома навіть не стали спростовувати слова Грема. Втім, так само було і чотири місяці тому, коли цей сенатор не менш публічно говорив: «Хтось у Росії повинен взяти на себе відповідальність і прибрати цього хлопця. Ви надасте своїй країні та світу велику послугу», маючи на увазі Путіна.
 
Окрім того, слід нагадати, що наратив про влаштовану саме Заходом «війну до останнього українця» кремлівською пропагандою використовується дуже давно. І, як заявляв радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, це ще один доказ продуманого геноциду українців з боку РФ.

- Немає жодного плану «колективного Заходу». Лише конкретна z-армія увійшла в суверенну Україну, обстрілює міста і вбиває мирних громадян. Усе інше - примітивна пропаганда, - наголосив він тоді.
 

Мабуть, як зазвичай, істина десь посередині. Вашингтон дійсно може використовувати Україну з метою завдання максимальної шкоди Москві, а заодно випробовує на цій війні власне новітнє озброєння. Однак у РФ схожі плани: вона вбачає в нашій державі одночасно і «полігон», і свої майбутні території (імперські замашки для Кремля - то святе).
 
Якщо ці держави справді мають на меті реалізувати саме такі плани, хвалитися їм нічим. Але ж нам від того аж ніяк не легше. Невідомо, чи дійсно зможемо воювати до останнього українця, проте добровільно не віддамо ані клаптика своєї землі. Вірогідно, в цьому й полягає на даний час наша національна ідея?


Максим КОРОБЕЦЬ


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯМІГМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Сергей Знаменский - шеф-редактор газеты ПозицияНазвание издания Всеукраинская об- щественно-полити - ческая газета  "Позиция" говорит само за себя - мы имеем своё обоснованное мнение по ряду концептуальных вопросов общественно-политической жизни страны. Среди приоритетных направлений нашей работы: критичный подход к оценке работы власти любого уровня; направленная журналистская работа по реализации идей построения гражданского общества в Украине; устоявшиеся моральные ценности; следование принципам журналистской этики; вопросы интеграции Украины в цивилизованное сообщество; духовные ценности славянских народов.

Коллектив редакции использует аналитический подход при подготовке своих материалов, рассчитанных на самый широкий возрастной и социальный диапазон, но в первую очередь - на думающего собеседника, небезразличного к окружающему нас миру.

Контакты
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в