misto.zp.ua

В окупованому місті Запорізької області на ворога почали працювати зірки радіо і телебачення

В окупованому місті Запорізької області на ворога почали працювати зірки радіо і телебачення

 

Відомі журналісти почали співпрацювати з ворогом у Бердянську

Запорізька обласна організація НСЖУ постійно підтримує зв’язки з журналістами з окупованих територій, в тому числі з тими, які залишились у Бердянську. Орки часто глушать зв’язок, але все ж таки іноді вдається поговорити з колегами.

Ось вчора ввечері по Бердянську з’явилися погані новини. Ще четверо місцевих журналістів, окрім Павла Іщука, який вже деякий час «працює» в «мєрії», добровільно пішли співпрацювати з «русьвою». Ми всі шоці, інакше просто не скажеш, — розповідає наш інформатор.

Вбивці, ґвалтівники та мародери «хазяйнують» зараз на нашій землі, вважаючи себе господарями світу. Тисячі вбитих, закатованих, покалічених людей, понівечених доль… На тлі цього деякі бердянські журналісти, які ще вчора були зірками телеефірів – і це без сарказму, яких любили глядачі, слухачі, яким довіряли, сьогодні добровільно пішли працювати на вбивць.

Тележурналістка Юлія Ваченкова, авторка та ведуча програм на ТВ-Бердянськ, сьогодні у етері русТВ, «керує» — збирає «команду». Вже в «команді» Володимир Головатий та Володимир Дьомін. Ці прізвища не треба «роз’яснювати» бердянцям, вони дуже добре відомі і досі були шановані.

Юлія працювала на телекомпанії у 2015 та 2017 роках, вела розважальні передачі, телепоздоровлення зі святами. Тепер її відео сюжети стосуються більш «серьезных» тем, наприклад, про те, що в Бердянськ прибула гуманітарна поміч для дітей, евакуйованих з Маріуполя, її вже третій раз «маленьким гражданам великой страны» з дружнього Дагестану «под руководством Натальи, которую здесь называют доброй феей».

Подається матеріал по нормам, яким навчили зрадників телепропагандисти з окупованого Криму, що приїздили в місто консультували підопічних.

Обоє Володимири – Дьомін і Головатий працювали на ТРК «ЮГ», в агентстві «ПРО100», готували сюжети на ТВ, писали статті в газету «Бердянские ведомости» та на її сайти. Цей медіахолдінг контолював народний депутат Олександр Пономарьов, який зараз живе в Бердянську під наглядом окупантів.

Стосовно Дьомина, кажуть, в минулому – міліціонера, місцеві журналісти висловлюються зневажливо, кажуть, не дивно, що він перейшов на бік ворога.

А ось вчинком Головатого дуже здивовані. Володимир міцно стояв на проукраїнських позиціях, з 27 лютого, коли захопили Бердянськ, став волонтером, допомагав тим, хто виїхав з палаючого Маріуполя, працював у великому волонтерському центрі. Що трапилось з чоловіком ніхто з йото колег собі не уявляє.

І голос улюбленого городянами популярного радіоведучого «Азовської хвилі» Семена Шатурського (його ще звали Порватів Семен), знову звучить в етері радіо… «Вільний Бердянськ», яке почало мовити на частоті «Азовської хвилі», відтиснутої орками, коли вони окупували місто. Це не вкладається у голові. Як?

Бердянці щиро вірять у перемогу ЗСУ, з нетерпінням чекають на звільнення нашої землі від нечисті. А це станеться дуже скоро – віримо! І віримо, що весь колаборантський бруд зійде з лиця Бердянська, і не буде йому місця в нашій рідній Україні. А муки совісті та вбиті українські діти не дадуть їм спокійно жити та дихати зрадникам і у будь-якій точці світу, приходячи щоночі уві сні!…

P.S. Ось що розказав наш бердянський колега про ситуацію, яка склалася в столиці журналістських фестивалів «Азовське літо». Є на телеграм каналі такий сайт «Зрадники Бердянська». Тепер, на жаль, можливо, там з’являться імена і цих чотирьох медійників.

Володимир Дьомін і Юлія Ваченкова не були членами Бердянської міської організації ЗОО НСЖУ, а ось Семен Шатурський і Володимир Головатий, на жаль, були. Сьогодні, онлайн, секретаріатом прийнято рішення про виключення їх з лав спілки.

Джерело: сайт Запорізької обласної організації НСЖУ

Ирина ЕГОРОВА 


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯМІГДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Областна газета «Індустріальне Запоріжжя» плюс «Панорама» - єдина щоденна газета: виходить 4 рази на тиждень та 16 – на місяць всього за 6,95!
У ній - всі події міста та області, по Україні та у світі, корисні поради, новини культури та спорту. Передплатники газети тричі на рік беруть участь у акціях із цінними подарунками.

Контакты

Адреса редакції:
69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в