misto.zp.ua

У Запоріжжі ворог атакував промислові та енергетичні обєкти

Вночі підступний ворог знову цинічно атакував Запоріжжя

Запоріжці чули кілька гучних вибухів, з яких було ясно, що в обласному центрі є прильоти.

Як повідомив у телеграм-каналі секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв, «цього разу окупанти вдарили своїми клятими ракетами по об‘єктам промислової та енергетичної інфраструктури міста».

«Відомо, що ушкоджень зазнало одне з приватних підприємств.  На цей час повна інформація щодо ушкоджень та постраждалих уточнюється.  На місцях працюють відповідні служби», — проінформував Анатолій Куртєв.

Місцеві пабліки написали, що орки били по Запоріжжю з ЗРК С-300,  розміщеного у Токмаку.

Як повідомляє ЗАПОРІЖЖЯ,ІНФО з посиланням на моніторингові групи, в районі Олексіївки (тимчасово окупована частина Запорізької області) зафіксована активність нової групи ЗРК С-300.  Запоріжцям  радять бути сьогодні уважнішими.

Ирина ЕГОРОВА 


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМІГМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Областна газета «Індустріальне Запоріжжя» плюс «Панорама» - єдина щоденна газета: виходить 4 рази на тиждень та 16 – на місяць всього за 6,95!
У ній - всі події міста та області, по Україні та у світі, корисні поради, новини культури та спорту. Передплатники газети тричі на рік беруть участь у акціях із цінними подарунками.

Контакты

Адреса редакції:
69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в