misto.zp.ua

У Запоріжжі поновила роботу важлива служба

У Запоріжжі поновила роботу важлива служба

 

З 1 грудня запорізькі інспектори з паркування поновили свою роботу

Зза п’ять днів роботи інспектори з паркування винесли 65 повідомлень, 9 постанов та наклали штрафи по виданих повідомленнях на суму майже 43 тисячі гривень.

— З початку введення в Україні воєнного стану у Запоріжжі була вимушено призупинена робота міської Служби інспекторів з паркування, — повідомив секретар міської ради Анатолій Куртєв. — Але при цьому потреба у додатковому забезпеченні безпеки дорожнього руху залишалася для нашого міста актуальною. Тому з 1 грудня запорізькі інспектори з паркування знову поновили свою роботу.

Вже майже тиждень вони щоденно стежать за порядком на міських вулицях та контролюють, щоб запорізькі водії дотримувалися правил дорожнього руху і не паркувалися з порушеннями.

Зараз у місті працює двоє інспекторів. Решта кадрового складу Служби захищають нашу країну на фронті. А хлопець і дівчина, що залишилися, продовжують виконувати свої професійні обов’язки та слідкують за безпекою усіх учасників дорожнього руху.

А для того, щоб нашим інспекторам було комфортно у зимові холоди, ми забезпечили їх теплим тактичним одягом. До речі, це той самий одяг, щодо закупівлі якого у мережі нещодавно ширилися чергові недолугі байки.

Інспектори з паркування демонструють свою ефективність у боротьбі з правопорушниками.

Джерело: сайт Запорізької міської ради

Ирина ЕГОРОВА 


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМІГМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Областна газета «Індустріальне Запоріжжя» плюс «Панорама» - єдина щоденна газета: виходить 4 рази на тиждень та 16 – на місяць всього за 6,95!
У ній - всі події міста та області, по Україні та у світі, корисні поради, новини культури та спорту. Передплатники газети тричі на рік беруть участь у акціях із цінними подарунками.

Контакты

Адреса редакції:
69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в