misto.zp.ua

Стало відомо, коли у Запорізькій області розпочнеться видача атестатів

Стало відомо, коли у Запорізькій області розпочнеться видача атестатів

 

З початком повномасштабного вторгнення на територію України навчальний процес зазнав сильних змін

В Україні з 23 червня 2022 розпочалася реєстрація електронних кабінетів вступників до коледжу (для здобуття фахової передвищої освіти) на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/. Через це деякі майбутні вступники почали турбуватися про відсутність документів про середню освіту, адже для створення кабінету необхідно мати серію та номер свідоцтва.

Механізм отримання атестатів пояснила батькам та вступникам директор Департаменту освіти і науки Запорізької ОВА Людмила Бухаріна.

— Документи у Запорізькій області будуть 28 червня. Після цього їх передадуть на територіальні відділи освіти, а далі до шкіл. Всі випускники або особи, які їх представляють, зможуть їх отримати. Всі встигнуть зареєструватися та вчасно подати свої заяви, — повідомила Людмила Бухаріна.

Після доставки документів у Запоріжжя, їх максимально швидко передадуть у територіальні відділи освіти міста та в подальшому у школи (включно з документами випускників з тимчасово окупованих територій). Видача документів про освіту розпочнеться 30 червня.

Випускники шкіл Запоріжжя отримають відповідні документи у своїх навчальних закладах, як це і було раніше. Мешканцям районів, які тимчасово окуповані, затверджено перелік навчальних закладів, у яких вони можуть отримати свої документи. З переліком шкіл можна ознайомитись за посиланням https://cutt.ly/BKA1ymv.

Джерело: сайт Запорізької ОВА

Ирина ЕГОРОВА 


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯМІГДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Областна газета «Індустріальне Запоріжжя» плюс «Панорама» - єдина щоденна газета: виходить 4 рази на тиждень та 16 – на місяць всього за 6,95!
У ній - всі події міста та області, по Україні та у світі, корисні поради, новини культури та спорту. Передплатники газети тричі на рік беруть участь у акціях із цінними подарунками.

Контакты

Адреса редакції:
69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в