misto.zp.ua

Сотні сімей постраждалих від війни чекають на вашу підтримку!

Кожні 30 секунд до Благодійного фонду "Щаслива дитина" надходить заява про допомогу від постраждалих багатодітних сімей.

Кожні 30 секунд до Благодійний фонд "Щаслива дитина" надходить прохання про допомогу від багатодітної сім'ї чи сім'ї переселенців. 7400 заявок отримано за останні 4 дні. Самотні мами з 5 і більше дітей пишуть про те, що сім'ї знаходяться на межі виживання. Сотні заявок від сімей, де є діти з інвалідністю. Безліч сімей, які були змушені тікати вже вдруге.

Ми робимо все можливе, щоб швидше обробити ці заявки і допомогти людям. За оптимістичними прогнозами, ми можемо допомогти максимум 10% від тих, хто звернувся. Але в наших силах зробити більше!

Звертаємось до кожного, хто має вільні ресурси, допомогти сім'ям вирватися з цієї гуманітарної катастрофи.

Зробити свій внесок можна прямо зараз PayPal: albert@deti.zp.ua або

Ми публікуємо повну звітність з 2004 року.

 

Second slide


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯМІГДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

В 2004 году один молодой человек решил помочь детям в интернате. Парня звали Альберт Павлов, и он хотел подготовить детей к выходу во взрослую жизнь. Ведь за воротами интерната нет нянь и воспитателей, а на завтрак, обед и ужин надо сначала заработать. Так появился проект www.deti.zp.ua

В 2007 году проект перерос в Благотворительный фонд «Счастливый ребёнок» с офисом, сотрудниками и счетами в банке. Сейчас фонд объединяет тысячи жертвователей, и помогает детям, больницам, малообеспеченным и приёмным семьям. Ежегодно объём помощи составляет несколько миллионов гривен.

В этой рубрике мы размещаем актуальную информацию фонда о нуждах детей, лишенных родительской заботы, а также о потребностях тяжело больных ребят.

Надеемся на Вашу поддержку и помощь!

Контакты

Благотворительный фонд «Счастливый ребёнок»

Сайт: www.deti.zp.ua
Email: info@deti.zp.ua
FB: @detizpua
Телефоны:
+380 (50) 452-03-92
+380 (96) 700-55-91 (моб.)

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в