misto.zp.ua

Продовжуємо вивозити людей із Запоріжжя

Майже півтисячі людей вже у безпечному місці.

Вивозимо людей із Запоріжжя

 

Вчора відправили вже дев’ятий та десятий евакуаційні автобуси із Запоріжжя до Варшави. Загалом з нашого міста ми вивезли 427 людей, серед яких жінки із дітьми та особи похилого віку. Тепер ці люди будуть у безпеці - без сирен, вибухів, та загрози для життя.

Щиро дякуємо кожному, хто перерахував кошти на евакуацію. Пожертви на цю добру справу ми отримали з різних куточків нашої планети – з Латвії, Фінляндії, Австралії, Америки, Чілі, Нової Зеландії та багатьох-багатьох інших. Ви мотивуєте нас не тільки донатами, а й коментарями до них. У кожному другому коментарі було написано «Слава Україні!», слова подяки за нашу роботу та побажання перемоги.

...Миру Україні! Естонія з вами! ...Україна переможе! ...Слава Україні з Бостону! ...Добро обов’язково переможе зло! ...Душею і серцем з вами! ...Все буде Україна! ...Слава Україні! Жыве Беларусь! ...Ця пожертва від мого сина, йому 8 років ...Слава Україні! Перемога буде за вами!

Героям Слава! Друзі, ви неймовірні!

Завдяки тисячам щирих сердець ми маємо резерв на найближчі евакуаційні рейси.

Але війна триває, і на нас чекають нові випробування, до яких ми маємо були готові.

Наближайте перемогу разом з нами!


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯПОЗИЦІЯМІГДІТИ ЗАПОРІЖЖЯMISTO.ІНФОРММЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

В 2004 году один молодой человек решил помочь детям в интернате. Парня звали Альберт Павлов, и он хотел подготовить детей к выходу во взрослую жизнь. Ведь за воротами интерната нет нянь и воспитателей, а на завтрак, обед и ужин надо сначала заработать. Так появился проект www.deti.zp.ua

В 2007 году проект перерос в Благотворительный фонд «Счастливый ребёнок» с офисом, сотрудниками и счетами в банке. Сейчас фонд объединяет тысячи жертвователей, и помогает детям, больницам, малообеспеченным и приёмным семьям. Ежегодно объём помощи составляет несколько миллионов гривен.

В этой рубрике мы размещаем актуальную информацию фонда о нуждах детей, лишенных родительской заботы, а также о потребностях тяжело больных ребят.

Надеемся на Вашу поддержку и помощь!

Контакты

Благотворительный фонд «Счастливый ребёнок»

Сайт: www.deti.zp.ua
Email: info@deti.zp.ua
FB: @detizpua
Телефоны:
+380 (50) 452-03-92
+380 (96) 700-55-91 (моб.)

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в