misto.zp.ua

Педагог из Мелитополя - в финале национальной премии Global Teacher Prize Ukraine

Педагог из Мелитополя - в финале национальной премии Global Teacher Prize Ukraine

Как сообщает пресс-служба мэрии Мелитополя,

викладач загальноосвітніх дисциплін Мелітопольського професійного аграрного ліцею Ганна Бут увійшла у ТОП-10 кращих педагогів країни за версією національної премії Global Teacher Prize Ukraine. Вже другого жовтня буде оголошено володаря “Оскара для вчителів”. Віримо: педагог з Мелітополя отримає у фіналі заповітну перемогу.

Ганна Бут вражає не тільки своїм професійним шляхом, а й активною та принциповою життєвою позицією. У Мелітопольському професійному аграрному ліцеї вона викладає біологію та німецьку мову, художню культуру та громадянську освіту, є головою волонтерського руху ліцею. Під керівництвом Ганни Вікторівни проходять всі благодійні акції, а сама вона є однією з найактивніших волонтерок міста.

Разом з учнями педагог передає нашим захисникам у зону проведення ООС малюнки, подарунки, маскувальні сітки, ліки та прапори, організовує збори волонтерської допомоги для дітей і мешканців сірої зони.

Неодноразово отримувала подяки від командування ЗСУ за волонтерську допомогу та моральну підтримку, нагороджена почесними грамотами Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА. Учні Ганни Бут неодноразово ставали переможцями всеукраїнських та обласних конкурсів та оглядів творчих робіт. Має авторські методичні розробки.

Минулого року Ганна Вікторівна стала фіналісткою премії Global Teacher Prize Ukraine у номінації «Найкращий вчитель громадянської освіти» та переможницею конкурсу громадянської освіти від ГС «Освіторія». Більш того — її гра «Один, два — твої права!» допомагає вивчати громадянську освіту у різних куточках України.

Мелітополь вболіває за талановитого педагога та бажає Ганні Бут перемоги у національній премії Global Teacher Prize Ukraine. Нагадаємо, у 2019 році найкращою вчителькою України стала викладачка англійської мови, української мови та літератури Мелітопольської спеціалізованої школи №23 Наталя Кідалова.


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ИНФОРМПОЗИЦИЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИМИГИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯЗАПОРІЗЬКА СІЧ
Про СМИ

Главный редактор Галина Ивановна СтицинаГазета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адрес редакции:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.
Телефон:
787-52-11
Справки о приеме частных объявлений:
787-51-84
Подписной индекс:
40488
Интернет-сайт:
www.mig.com.ua

Подробная информация

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в