misto.zp.ua

Опитування показало: мелітопольці масово не підтримують приєднання до росії

 

Опитування окупантів продемонструвало відсутність підтримки ідеї бути з росією

Попереднє опитування, яке провела в Мелітополі окупаційна влада, свідчить: мелітопольці навіть за умови шаленого тиску проти приєднання до росії. Проте загарбники все ще планують проводити референдум.

На минулому тижні в Мелітополі з’явились численні агітаційні палатки з написом «Ми вместе с россией». Біля них молодь у брендованих футболках роздає пропагандистські газети. Також окупаційна влада намагається формувати списки та готуватися до голосування за приєднання до рф. Але його реальні результати навряд чи задовольнять організаторів. На цьому наголошує міський голова Іван Федоров.

— Вороги намагаються провести в Мелітополі псевдореферендум. Але перш за все вони побачили, що люди не підтримують їх, тож вони відмовились від єдиного дня голосування, — зазначив в ефірі національного каналу Іван Сергійович. — По-друге, коли вони знайшли колаборантів, які пішли по квартирах опитувати людей, вони побачили, що менш ніж 10 відсотків підтримує російську агресію. Уявіть, люди живуть шість місяців в окупації, безліч військових людей, моральний тиск, а вони хочуть жити в Україні. Вільній, демократичній державі. Це черговий удар по окупантах і приклад спротиву, який чинять мелітопольці окупантам.

Як раніше повідомляла «Індустріалка», на мелітопольців, які долучились до організації «референдуму» ризикують опинитися за ґратами.

А на початку серпня на вулицях окупованого міста з’явились плакати з закликом до мелітопольців ігнорувати голосування.

 Кристина РЕШЕТНИК


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯПОЗИЦІЯМІГMISTO.ІНФОРММЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИДІТИ ЗАПОРІЖЖЯЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Областна газета «Індустріальне Запоріжжя» плюс «Панорама» - єдина щоденна газета: виходить 4 рази на тиждень та 16 – на місяць всього за 6,95!
У ній - всі події міста та області, по Україні та у світі, корисні поради, новини культури та спорту. Передплатники газети тричі на рік беруть участь у акціях із цінними подарунками.

Контакты

Адреса редакції:
69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в