misto.zp.ua

Мэр Энергодара рассказал о ситуации в городе

Мэр Энергодара рассказал о ситуации в городе

На своей странице в телеграмм-канале городской голова Энергодара поведал следующее:

Мене іноді питають, чому я не часто розповідаю про колаборантів. Імена більшості з них давно встановлені і всім вже відомі. Оцінку іх діям дадуть правоохоронні органи. Вже скоро. А нових з’являється все меньше. Бо в рядах т.зв. народної адміністрації Енергодара а по факту – звичайних колаборантів, все частіше спостерігається «разброд и шатание». Виявилося, що будувати в Енергодарі руський мир на голому ентузіазмі, за одну тільки ідею, готові не всі. А золоті гори, які обіцяв їм шевчик, на ділі навіть не дотягнули до середньої по українським міркам зарплати. Та і ту платять не всім. А за що платити зрадникам зарплату, якщо завдання окупантів за 2 місяці в Енергодарі практично не виконані. Атомна станція як працювала так і працює в українському сегменті енергетики і її працівники отримують зарплату в гривні. Відповідно в місті ходить гривня і витіснити її буде дуже важко. Всі бюджетні процеси відбуваються згідно чинного українського законодавства. Це означає, що у колаборантів немає навіть шансу запустити туди руки. А свого бюджету немає, бо чим його наповнювати?Та не так це і цікаво, як наповнювати свої кишені.Приходиться для цього імпровізувати, займаючись рейдерством і грабунками підприємців.

З усіх «здобутків» окупантської влади – парад побєдобєсія і три десятки однакових відео на цю тему для звіту перед москвою, а заразом підставлені мешканці міста, яких використали пропогандисти в своїх цілях.

І ще, відправлені в Крим огірки з редискою, перефарбовані пам’ятники і стела при в’їзді до міста, побілені «паребрики», ще такі «дрібниці» як масово зачинені аптеки, які спеціально ліквідували для перекупників, що тепер продають ліки з накруткою в 3-4 рази від вартості. Торгівля на землі та з багажників машин – привіт початку 90-х минулого століття, нас туди повернули. Віджаті авто і навіть бізнеси, які люди будували роками і втратили за 2 місяці. Залякування,побиття енергодарців і утримування іх у підвалах. За приблизними оцінками зараз окупанти тримають в заручниках близько 50 мешканців Енергодара.

Відсутність цілого ряду соціальних програм, які зараз фізично недоступні через окупацію. Обмеження допуску в місто гуманітарних вантажів. Жодного профільного спеціаліста на посадах за призначенням шевчика.

А скоро іх буде ще меньше. Зрадники починають зливатися під різними приводами: хвороба, картоплю треба садити в селі і таке інше. Тепер вони хочуть бути подалі від корабля, який іде на дно.

На фоні подій, що відбуваються за межами Енергодара, коли ЗСУ вже готуються до контрнаступу, це не дивно і прогнозовано. Навіть зрадники зрозуміли, що Енергодар буде звільнено. Ті, хто не встиг замазатися сильно, тепер розповідають, що іх оббріхали. Хто вліз по саме горло, вже шукає собі нерухомість в Криму та Донецьку. Які теж рано чи пізно також будуть українськими.🇺🇦🇺🇦🇺🇦

*

Фото из открытых Интерент-источников


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ПОЗИЦИЯИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕМИГДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИMISTO.ИНФОРМЗАПОРІЗЬКА СІЧ
Про СМИ

Главный редактор Галина Ивановна СтицинаГазета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адрес редакции:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.
Телефон:
787-52-11
Справки о приеме частных объявлений:
787-51-84
Подписной индекс:
40488
Интернет-сайт:
www.mig.com.ua

Подробная информация

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в