Лента статей
Про СМИ

Главный редактор Галина Ивановна СтицинаГазета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адрес редакции:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.
Телефон:
787-52-11
Справки о приеме частных объявлений:
787-51-84
Подписной индекс:
40488
Интернет-сайт:
www.mig.com.ua

Подробная информация

misto.zp.ua

Керівник регіона перевірив завершення ремонту стратегічної дороги в області

Керівник регіона перевірив завершення ремонту стратегічної дороги в області

На ділянці автодороги Н-08 в Оріхівському, Більмацькому, Пологівському та Розівському районах, що була зруйнована з початком бойових дій на сході України, відновлено дорожнє покриття. Наразі там тривають роботи з благоустрою.

Виконання робіт з поточного середнього ремонту автомобільної дороги Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь перевірив голова облдержадміністрації Віталій Туринок.

Очільник регіону зазначив, що виконання робіт саме на цій стратегічно важливій ділянці є одним із основних пріоритетів, окреслених Президентом України Володимиром Зеленським.

Як повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрій Івко, протяжність автомобільної дороги Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь за маршрутом  Запоріжжя – Маріуполь на ділянці по Запорізькій області – 167,6 км. За 2016-2018 роки виконано робіт на суму 491,6 млн грн, у результаті чого введено в експлуатацію – 44 км дороги.

Кошторисна вартість ремонту автомобільної дороги Н-08 за маршрутом  Запоріжжя – Маріуполь на ділянці по Запорізькій області складає 2 654,4 млн грн, з введенням в експлуатацію 123,6 км. Роботи  виконують три підрядні організації: ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» (Запорізький, Більмацький, Оріхівський райони), ТОВ «Автомагістраль Південь» (Оріхівський, Пологівський, Розівський райони) та ТОВ ШБ «АЛЬТКОМ» (Пологівський, Більмацький райони)

Віталій Туринок під час робочої поїздки поспілкувався з трьома керівникам підрядних організацій, які здійснюють ремонтні роботи.

 Наголошую, що це не просто нова дорога, а нова дорога, яка має гарантію на п’ять років. Ось це справжній сучасний підхід до справи, тобто ми домоглися від підрядника не тільки якість, але і відповідальності за свою працю. Якщо протягом цього терміну з’являться недоліки, вони мають їх усунути власним коштом. Ми маємо орієнтуватися на людей, на їх потреби. Це їхній дім і ми не можемо будувати одні дороги і пишатися ними, коли поряд зруйновані дороги місцевого значення та пошкоджені оселі місцевих жителів внаслідок порушення вагових обмежень. Моя позиція наступна – нарешті почути людей. Вже відомі ситуації, коли мешканці виходять на дороги, перекривають рух і вимагають від влади звернути увагу на стан доріг, що були зруйновані внаслідок будівництва. Навіть звучить дивно «зруйновані внаслідок будівництва». Найбільший рівень соціальної напруги спостерігається у Чернігівському та Пологівському районах. Там машини підрядних підприємств з вантажем проїжджають з Новополтавському кар’єру до ділянок, де проводяться ремонтні роботи. Тож, наголошую, знайдіть спільну мову з громадою,  наголосив Віталій Туринок.

Особливу увагу очільник регіону звернув на розбудову системи контролю за великоваговим транспортом у Запорізький області. Також керівник облдержадміністрації провів у Пологівській райдержадміністрації робочу зустріч із представниками міської та районної влади. У ході зустрічі були обговоренні питання щодо ремонту доріг, діяльності Пологівського госпітального округу тощо.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю)


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
МЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИ
РОСТ
ИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕ
МИГ
ПОЗИЦИЯ
РАЦИОНАЛЬНАЯ ГАЗЕТА
ПОРОГИ
ДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯ
MISTO.ИНФОРМ
КЛЯКСА. ГАЗЕТА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ
ЗАПОРІЗЬКА СІЧ
СОДРУЖЕСТВО
ПРАВДА (АРХИВ)
ЗАПОРОЖСКИЙ ПЕНСИОНЕР (АРХИВ)
УЛИЦА ЗАРЕЧНАЯ (АРХИВ)
ВЕРЖЕ (АРХИВ)
МРИЯ (АРХИВ)
НАДЕЖДА (АРХИВ)
ГОРОЖАНИНЪ (АРХИВ)
БЕРДЯНСК ДЕЛОВОЙ (АРХИВ)
ИСТЕБЛИШМЕНТ. АНАЛИТИКА (АРХИВ)
ОСТРОВ СВОБОДЫ (АРХИВ)
ЖУРНАЛ ЧУДО (АРХИВ)
ОКРУЖАЮЩАЯ СРЕДА. ТРК АЛЕКС (АРХИВ)
БЕЛАЯ СТРЕЛА (АРХИВ)
ЗНАМЯ ТРУДА (АРХИВ)
АВТОПАРК (АРХИВ)
МИГ по ВЫХОДНЫМ (АРХИВ)
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |