misto.zp.ua

Євросоюз ухвалив 14-й пакет санкцій проти Росії

Євросоюз ухвалив 14-й пакет санкцій проти Росії

Європа ухвалила 14-й пакет санкцій проти Росії. Про це із посиланням на Раду Євросоюзу (ЄС).

 
Нові обмеження торкнуться транзиту російської зрідженої природної заги (ЗПГ) через європейські порти. Країни об'єднання зможуть закуповувати паливо, проте реекспорт опиниться під забороною. Також під санкції потрапили 27 суден тіньового флоту, які перевозять російські енергоресурси.
 
У новий санкційний пакет внесли 116 фізичних та юридичних осіб із Росії та обмежили постачання технологій подвійного призначення 61 компанії з РФ, Китаю, ОАЕ та Туреччини.
 
Крім того, до нового переліку обмежень внесли положення про підтримку позовів західних компаній щодо компенсації збитків від дій Росії у відповідь, заборона продавати культурні та історичні цінності, «в яких можна запідозрити українське походження», заборону інвестувати та постачати товари та технології для проектів «Арктик ЗПГ -2» та «Мурманськ ЗПГ», заборона купувати та продавати Росії гелій, марганцеві руди, деякі сорти пластику, рідкісноземельних елементів, електронних компонентів. У тому числі санкції зачеплять чартерні та приватні рейси — компаніям з Європи перевозити росіян і представників компаній з Росії буде заборонено. Європейським фірмам заборонять використовувати систему передачі банківських повідомлень ЦБ РФ.
 
Також у Раді Євросоюзу заявили, що європейські компанії нестимуть відповідальність за «дочки» у третіх країнах, які оминають санкції проти РФ. Компанії, які постачають за кордон військові товари, повинні ідентифікувати та оцінити ризики їх реекспорту до Росії.
 
Заборону на перевалку російського зрідженого природного газу (ЗПГ) для постачання до третіх країн називали однією з головних цілей 14-го пакету санкцій Євросоюзу. Передбачається, що обраний варіант ускладнить експорт російського ЗПГ із Арктики. Для нього в зимовий період потрібні танкери арктичного класу, яких у Росії не так багато. Наразі СПГ з проекту «Ямал СПГ» прямує до європейських портів, зокрема, Зебрюгге у Бельгії та Монтуар-де-Бретань у Франції. Там вони перевантажуються на звичайні газовози, а вони вже доставляють паливо на азійські ринки. Така схема дозволяє танкерам-криголамам активніше вивозити продукт з арктичного порту.

 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМ
ПОЗИЦІЯ
МІГ
МЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИ
ДІТИ ЗАПОРІЖЖЯ
ПОРОГИ
ІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯ
РАЦИОНАЛЬНАЯ ГАЗЕТА (АРХИВ)
ЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
РОСТ (АРХИВ)
КЛЯКСА. ГАЗЕТА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ (АРХИВ)
СОДРУЖЕСТВО (АРХИВ)
ПРАВДА (АРХИВ)
УЛИЦА ЗАРЕЧНАЯ (АРХИВ)
ЗАПОРОЖСКИЙ ПЕНСИОНЕР (АРХИВ)
ВЕРЖЕ (АРХИВ)
МРИЯ (АРХИВ)
НАДЕЖДА (АРХИВ)
ГОРОЖАНИНЪ (АРХИВ)
БЕРДЯНСК ДЕЛОВОЙ (АРХИВ)
ОСТРОВ СВОБОДЫ (АРХИВ)
ЖУРНАЛ ЧУДО (АРХИВ)
БЕЛАЯ СТРЕЛА (АРХИВ)
ЗНАМЯ ТРУДА (АРХИВ)
АВТОПАРК (АРХИВ)
МИГ по ВЫХОДНЫМ (АРХИВ)
Про СМИ

Сергей Знаменский - шеф-редактор газеты ПозицияНазвание издания Всеукраинская об- щественно-полити - ческая газета  "Позиция" говорит само за себя - мы имеем своё обоснованное мнение по ряду концептуальных вопросов общественно-политической жизни страны. Среди приоритетных направлений нашей работы: критичный подход к оценке работы власти любого уровня; направленная журналистская работа по реализации идей построения гражданского общества в Украине; устоявшиеся моральные ценности; следование принципам журналистской этики; вопросы интеграции Украины в цивилизованное сообщество; духовные ценности славянских народов.

Коллектив редакции использует аналитический подход при подготовке своих материалов, рассчитанных на самый широкий возрастной и социальный диапазон, но в первую очередь - на думающего собеседника, небезразличного к окружающему нас миру.

Контакты
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |