misto.zp.ua

Бійці бригади, що воює на Запорізькому напрямку, ефектно знищують росіян разом з їхньою технікою - відео

 

Бійці 128 бригади ефектно знищують росіян разом з їхньою технікою

З початку повномасштабної війни в Україні бійці 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади мужньо боронять Запорізьку область. Вони завдають окупантам втрат з різних видів озброєнні, зокрема, з бойових дронів. Окупанти разом з технікою заховалися поміж дерев та думали, що перебувають у безпеці.

На відео, яке опублікували на сторінці бригади у Фейсбуці, можна побачити, як наші захисники скидають з дрона вибухівку на окупантів.  Адже від наших штурмовиків не сховаєшся.

Раніше «Індустріалка» писала, що у лавах 128 бригади служить парамедик родом з росії. Денис народився в Росії і за етнічною ознакою – росіянин. Але середню й вищу освіту здобув в Україні, живу тут багато років і вважає себе українцем.

Антонина ФРОЛОВА


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯМІГПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯMISTO.ІНФОРММЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Областна газета «Індустріальне Запоріжжя» плюс «Панорама» - єдина щоденна газета: виходить 4 рази на тиждень та 16 – на місяць всього за 6,95!
У ній - всі події міста та області, по Україні та у світі, корисні поради, новини культури та спорту. Передплатники газети тричі на рік беруть участь у акціях із цінними подарунками.

Контакты

Адреса редакції:
69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в