misto.zp.ua

ЗСУ нанесли точні удари по скупченню ворога у Мелітополі - відео

 

Вночі ракетами було знищено місця дислокації ворожої техніки та живої сили у Мелітополі

Завдяки використанню американської системи HIMARS ворог поніс вратити в окупованому Мелітополі. Росіяни не дорахувались техніки та солдат.

О пів на першу годину ночі 8 серпня мелітопольці прокинулись від серії гучних вибухів. Люди нарахували від шісти до восьми «прильотів». А дехто встиг зафільмувати нічну атаку української армії. Успішність операції підтвердив міський голова Іван Федоров:

«Сьогодні вночі високоточними ракетами HIMARS було нанесене вогневе ураження по пунктам тимчасової дислокації окупаційних військ на промислових майданчиках в різних районах міста Мелітополя. За попередніми підрахунками знищена значна кількість військової техніки. Понад 100 російських солдат, які в цю ніч знаходилися в тимчасових казармах, отримали квитки на концерт Кобзону, а їх батьки вже обирають модель та колір автомобілю Lada.

На минулому тижні значну частину ПВО окупанти передислокували з Мелітополя до Херсону. Сьогоднішня ніч найбільш результативна та свідчить, що існуючі ворожі підрозділи ПВО вже не спроможні чинити опір HIMARS. Послаблення системи ПВО створює необхідні передумови для успішного контрнаступу на мелітопольському напрямку».

Як раніше повідомляла «Індустріалка», за минулу добу у Запорізькій області було знищено ворожі склади боєкомплектів в Енергодарі та база у Пологівському районі.

Кристина РЕШЕТНИК 


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯМІГМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Областна газета «Індустріальне Запоріжжя» плюс «Панорама» - єдина щоденна газета: виходить 4 рази на тиждень та 16 – на місяць всього за 6,95!
У ній - всі події міста та області, по Україні та у світі, корисні поради, новини культури та спорту. Передплатники газети тричі на рік беруть участь у акціях із цінними подарунками.

Контакты

Адреса редакції:
69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в