Лента статей
Про СМИ

Главный редактор Галина Ивановна СтицинаГазета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адрес редакции:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.
Телефон:
787-52-11
Справки о приеме частных объявлений:
787-51-84
Подписной индекс:
40488
Интернет-сайт:
www.mig.com.ua

Подробная информация

misto.zp.ua

Здібності розвинути може кожний. За допомогою учасниць запорізького проєкту "Калейдоскоп інклюзивних талантів"

Здібності розвинути може кожний. За допомогою учасниць запорізького проєкту "Калейдоскоп інклюзивних талантів"

Добіг кінця тримісячний проект «Калейдоскоп інклюзивних талантів», що втілювався Благодійним фондом «Єврейський общинний центр «Мазаль Тов» за підтримки Українського культурного фонду.

У фінальному круглому столі, який відбувався онлайн, взяли участь талановиті особистості [більшість із них люди з інвалідністю], які творили дива на дистанційних майстер-класах і записували відеоуроки, а також члени команди, експерти і всі небайдужі люди.

Як зауважила голова Фонду Інесса Носенко, тут зібралися посланники проєкту в майбутнє, бо одним із головних його завдань було не просто цікаво й з користю провести час, а й закласти підвалини для більш стійкого фінансового становища людей з інвалідністю.

Інесса Носенко фото
Голова БФ «Єврейський общинний центр «Мазаль Тов» Інесса Носенко

Результат проєкту – не лише набуті знання чи задоволення від творчого спілкування, а ще й розміщені на YouTube відеоролики із записами уроків. Завдяки ним кожна зацікавлена людина може спробувати створити чарівні прикраси чи елементи декору для інтер’єру, їстівні картини з зефіру, навчитися писати картини, надавати індивідуальності своєму одягу завдяки розпису в стилі ебру, пошити елегантну спідницю чи сукню. А кількість переглядів на YouTube має здатність монетизуватися&61514;

Учасниці проєкту поділилися своїми враженнями від такого тривалого «марафону». На початку усі дуже нервували, що вдасться втілити у життя такий амбітний і багатогранний проєкт, та ще й дистанційно, але все склалося якнайкраще.

Майстриня з виготовлення аксесуарів, а також елементів декору інтер’єрів та фотозон Олена Шепель поділилася, що завдяки «Калейдоскопу інклюзивних талантів» отримала більшу впевненість у власних силах, натхнення і вийшла на новий комунікативний рівень.

Олена Шепель картинка
Майстриня з виготовлення аксесуарів Олена Шепель

Майстриня зі створення їстівних картин із зефіру Анна Борзенко розповіла, що на початку було важкувато приставляти інгредієнти майбутніх творів до місця зйомок. Викликали деяку тривогу думки, як вдасться «заочно» спілкуватися з маленькими дітьми. Але у процесі робота й задоволення поєдналися, пані Анна знайшла спільну мову і з діточками, і з батьками, і тепер впевнена, що для цієї творчості немає вікових обмежень.

Анна Борзенко картинка
Майстриня зі створення їстівних картин із зефіру Анна Борзенко

Художниця Маріанна Смбатян, що через карантин вже мала досвід роботи онлайн, на проекті вперше спробувала арт-терапію, в тому числі малювання пальцями. За її словами, на майстер-класах було багато запоріжців, які до цього жодного разу не малювали і вважали, що в них “руки не з того місця виросли”. Участь у проєкті дозволила їм відчути, яке то задоволення, відпочинок і пізнання себе. І у багатьох вийшли справжні чудові твори.

Маріанна Смбатян картинка
Художниця Маріанна Смбатян

Модельєрка Юлія Звєркова, яка вчила шити елегантний одяг [про її роботу «МИГ» детально розповідав раніше], вважає, що результат був вартий витрачених зусиль. Бо надзвичайно приємно було спостерігати за зовнішніми і внутрішніми перетвореннями, що переживали дівчата.

Юлія Звєркова картинка
Модельєрка Юлія Звєркова

В рамках проєкту «Калейдоскоп інклюзивних талантів» для учасників клубу «Рівні можливості» були організовані ще зустріч із запрошеною майстринею з вишивки стрічками Оксаною Златоверхою , а також триденний семінар для родин людей з інвалідністю.

Проєкт завершено, але у кожного тепер є можливість розбудити власні таланти. Для цього треба лише зайти на відповідний канал на Youtube, де розміщені відео уроки та демонстраційний інклюзивний показ.

Натхнення!

Ганна Чуприна, фото з FB-сторінки проєкту


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
ПОЗИЦИЯ
МЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИ
ИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕ
МИГ
ДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯ
РАЦИОНАЛЬНАЯ ГАЗЕТА
ПОРОГИ
MISTO.ИНФОРМ
РОСТ
КЛЯКСА. ГАЗЕТА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ
ЗАПОРІЗЬКА СІЧ
СОДРУЖЕСТВО
ПРАВДА (АРХИВ)
ЗАПОРОЖСКИЙ ПЕНСИОНЕР (АРХИВ)
УЛИЦА ЗАРЕЧНАЯ (АРХИВ)
ВЕРЖЕ (АРХИВ)
МРИЯ (АРХИВ)
НАДЕЖДА (АРХИВ)
ГОРОЖАНИНЪ (АРХИВ)
БЕРДЯНСК ДЕЛОВОЙ (АРХИВ)
ИСТЕБЛИШМЕНТ. АНАЛИТИКА (АРХИВ)
ОСТРОВ СВОБОДЫ (АРХИВ)
ЖУРНАЛ ЧУДО (АРХИВ)
ОКРУЖАЮЩАЯ СРЕДА. ТРК АЛЕКС (АРХИВ)
БЕЛАЯ СТРЕЛА (АРХИВ)
ЗНАМЯ ТРУДА (АРХИВ)
АВТОПАРК (АРХИВ)
МИГ по ВЫХОДНЫМ (АРХИВ)
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |