misto.zp.ua

Запорізький фіналіст "Голосу країни" присвятив виступ батьку, який нещодавно повернувся з полону

Запорізький фіналіст "Голосу країни" присвятив виступ батьку, який нещодавно повернувся з полону

 

У фінал пісенного телепроєкту «Голос країни» пройшов один учасник із Запоріжжя

У неділю 20 листопада у прямому ефірі телеканала ТЕТ відбудеться суперфинал телепроекта «Голос країни», який пройде у метрополітені, заради безпеки. Виступлять 12 фіналістів трьох зіркових команд та 4 — команди «Другий шанс».
 

Єдиним представником Запоріжжя, хто виступить у фіналі «Голосу країни», став співак і електрик Сергій Соловйов. Це стало відомо після вчорашнього показу «Голоса країни» — другого випуску пісенних «нокаутів», у якому визначали, хто з учасників команд Олі Полякової та Олексія Потапенка вийшов у фінал.

Сергій є у команді Олі Полякової. Він підкорив глядачів виконанням пісні «You» гурту Ten Sharp.

 

 

Випуск, який показали 13 листопада, записали ще до 24 лютого. Але учасники розказали про події, що сталися х ними під час повномасштабної війни.

— Зараз продовжую перебувати в Запоріжжі. З кожним днем обстріли міста посилюються. Окупант б’є по цивільній інфраструктурі усіма можливими способами, — розказав у ефірі Сергій Соловйов. — Постраждало наше житло. Але я радий, що зі мною зараз перебуває моя родина та мій батько — захисник Маріуполя. Його нещодавно обміняли з полону, він нарешті повернувся додому. Ми не розуміли, де він перебуває та не знали, що з ним коїться. Той день, коли мені зателефонували і сказали, що його обміняли, я запам’ятаю на все життя. Це розірвало мене на шматки. Свій виступ я хочу присвятити своєму батькові та всім захисникам України, які зараз боронять наш край.

 

 

Є шанс повернути у фінал ще одного учасника із Запорізької області

Тим часом, як повідомляє сайт «ТСН», протягом 48 годин після «нокаутів» глядачі можуть урятувати одного учасника, який вибув у «нокаутах».

У тому числі, такий шанс є й у представників Запоріжжя і області, які не потрапили у фінал. Це відома співачка, солістка гурту «FAR4» Сабіна Сафарлі, вокаліст гурту «FAR4» Михайло Герасимчук, школярка Марія Сур (вони із Запоріжжя), радіоведучий «Хіт FM» Gera Gerc (Герман Дутковський, Запоріжжя-Київ), багатодітний батько Максим Бородін з Вільнянську Запорізької області, студентка музичного коледжу Валерія Бутурліна з Оріхова, що живе у Нікополі.

Светлана ОЛЕЙНИК


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯПОЗИЦІЯМІГДІТИ ЗАПОРІЖЖЯMISTO.ІНФОРММЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Областна газета «Індустріальне Запоріжжя» плюс «Панорама» - єдина щоденна газета: виходить 4 рази на тиждень та 16 – на місяць всього за 6,95!
У ній - всі події міста та області, по Україні та у світі, корисні поради, новини культури та спорту. Передплатники газети тричі на рік беруть участь у акціях із цінними подарунками.

Контакты

Адреса редакції:
69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в