misto.zp.ua

Запорізькі комунальники у рекордні строки відремонтували пошкоджений трубопровід

Запорізькі комунальники у рекордні строки відремонтували пошкоджений трубопровід

 

Трубопровід тепломережі був пошкоджений вночі 18 листопада  під час ворожого обстрілу

У результаті ракетного обстрілу в Шевченківському районі учора вночі без опалення залишилося 123 житлових будинки. Сьогодні теплоносій вже подали до будинків.

«Наші комунальники дійсно найкращі. Обіцяли подати тепло до кінця доби, а самі взяли і відремонтували пошкоджений трубопровід ще до обіду, — повідомив о 12 годині секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв. — На цей час теплоносій вже подано до будинків. Зараз триває заповнення системи. На це потрібно ще 3 — 4 години.

Керівники правлінь ОСББ та керуючі компанії попереджені та готові прийняти теплоносій до внутрішньобудинкових мереж. Вже зовсім скоро всі квартири будуть з теплом.

Дякуємо нашим фахівцям за роботу. Ви справжні герої. Запоріжжя не зламати!

Згідно інформації на сайті Контакт-центру 15-80, наразі в усі будинки Шевченківського району, які були відключені від тепломережі, повернулося тепло.

комунальники

Нагадаємо, вчора вночі Запоріжжя зазнало чергового ракетного удару.  Російські нелюди п’ятьма ракетами поцілили в один з обʼєктів інфраструктури. Внаслідок обстрілу загинула одна людина.

Окрім того, більше 120 будинків міста залишились без теплопостачання. Фахівці  оперативно розпочали роботу над усуненням цієї проблеми.  Було заплановано поновити опалення у всіх будинках до кінця 19 листопада. Тепло в будинки почали поступати вдень..

Ирина ЕГОРОВА


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМІГПОЗИЦІЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИMISTO.ІНФОРМЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Областна газета «Індустріальне Запоріжжя» плюс «Панорама» - єдина щоденна газета: виходить 4 рази на тиждень та 16 – на місяць всього за 6,95!
У ній - всі події міста та області, по Україні та у світі, корисні поради, новини культури та спорту. Передплатники газети тричі на рік беруть участь у акціях із цінними подарунками.

Контакты

Адреса редакції:
69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в