misto.zp.ua

З прибутків запорізьких підприємств бюджети отримали 386 млн грн

З прибутків запорізьких підприємств бюджети отримали 386 млн грн

За п’ять місяців поточного року  підприємства Запорізької області сплатили 386,5 млн грн податку на прибуток, – повідомляють у ГУ ДПС Запорізької області.

90%  платежу зараховано до державного бюджету, 10% – до місцевих скарбниць. Крім того, сто відсотків податку на прибуток підприємств комунальної форми власності надійшло до місцевих бюджетів.

Податківці нагадують, що платники податку на прибуток, які працюють у сфері ІТ, мають можливість перейти на особливий режим оподаткування Дія Сіті. Для цього необхідно подати відповідну заяву до податкової служби в електронній формі.

Резидент Дія Сіті має відповідати таким критеріям:

– здійснює один з видів діяльності (комп’ютерне програмування, консультування з питань інформатизації, діяльність із керування комп’ютерним устаткуванням, видання комп’ютерних ігор та інших програм, надання програмних продуктів у режимі онлайн, освітня діяльність у галузі ІТ, кібербезпека тощо);

– розмір місячної винагороди спеціалістам не менше 1200 євро;

– кількість гіг-спеціалістів не менше 9;

– сума кваліфікованого доходу юридичної особи за перші 3 місяці не менше 90 відсотків.

Більше інформації про ДІЯ Сіті  – за посиланням: https://city.diia.gov.ua/.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯМІГДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Газета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адреса редакції:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в