misto.zp.ua

З окупованої Любимівки до Німеччини

Дякуємо усім за допомогу сім'ї Кучерук (8 дітей) із Запорізької області до Німеччини.

З окупованої Любимівки до Німеччини

 

Наталя та Богдан Кучерук та їх 8 дітей, після евакуації з Василівського району Запорізької області, опинились у Німеччині, у землі Саксонія. Завдяки міжнародному фонду SOS Kinderdorf (СОС Дитяче містечко) діти та їхні батьки зараз забезпечені комфортним житлом, їм допомогли з оформленням документів та проїздом.

Нагадаємо, що всього за рік у житті цієї великої родини сталося багато подій. У листопаді 2021 року вони переїхали до Любимівки у будиночок, створений фондом Щаслива дитина. Тільки-но встигли потроху обжитися, почалася війна, снаряди падали зовсім близько від їхнього будинку. Фонд продовжував підтримувати сім'ю, а батьки як волонтери допомагали розвозити гуманітарну допомогу та ліки по місцевих сім'ях. Наприкінці липня сім'ї вдалося вирватися з окупації (10 осіб на 5-місцевому Ланосі).

Дуже дякуємо всім, хто допомагав сім'ї протягом року!

Тішить, що тепер сім'я у безпеці та забезпечена необхідним. Діти набувають досвіду життя за кордоном. Але дома краще, ніж в гостях. Сподіваємося, що після звільнення Запорізької області від окупантів ця родина та мільйони інших біженців зможуть повернутись додому.

 

Second slide


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМІГМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

В 2004 году один молодой человек решил помочь детям в интернате. Парня звали Альберт Павлов, и он хотел подготовить детей к выходу во взрослую жизнь. Ведь за воротами интерната нет нянь и воспитателей, а на завтрак, обед и ужин надо сначала заработать. Так появился проект www.deti.zp.ua

В 2007 году проект перерос в Благотворительный фонд «Счастливый ребёнок» с офисом, сотрудниками и счетами в банке. Сейчас фонд объединяет тысячи жертвователей, и помогает детям, больницам, малообеспеченным и приёмным семьям. Ежегодно объём помощи составляет несколько миллионов гривен.

В этой рубрике мы размещаем актуальную информацию фонда о нуждах детей, лишенных родительской заботы, а также о потребностях тяжело больных ребят.

Надеемся на Вашу поддержку и помощь!

Контакты

Благотворительный фонд «Счастливый ребёнок»

Сайт: www.deti.zp.ua
Email: info@deti.zp.ua
FB: @detizpua
Телефоны:
+380 (50) 452-03-92
+380 (96) 700-55-91 (моб.)

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в