misto.zp.ua

Які питання турбують запоріжців під час війни?

Які питання турбують запоріжців під час війни?

 
Гуманітарна допомога та соціальні виплати – найактуальніші питання, які турбують запоріжців під час війни

Запорізький обласний контактний центр проаналізував структуру звернень, з якими запоріжці звертаються на «гарячі лінії» з початку року та за час воєнного стану.

За даними КУ «ЗОКЦ» ЗОР, з початку року на гарячі лінії Запорізької обласної військової адміністрації та Урядову гарячу лінію станом на початок листопада 2022 року надійшло 73167 звернень. У тому числі кількість звернень з початку воєнного стану становила 47500.

Найбільша кількість питань – 47099 – надійшла на обласну гарячу лінію. На другому місці за кількістю звернень знаходиться «Урядова гаряча лінія». Туди за допомогою у розв’язані своїх питань звернулося 23903 запоріжців. Національний контакт-центр протидії COVID-19 з початку року прийняв 1769 звернень від жителів області, ще 396 людей адресували свої запитання на гуманітарну «гарячу лінію».

Аналіз звернень, які надходять на «гарячі ліні» показав про суттєві зміни у питаннях, які турбують людей. Найактуальнішим запитом у воєнний час стала потреба у продуктах харчування та товарах першої необхідності. Щоденно з таким питанням до операторів «гарячих ліній» звертається в середньому 86 жителів області.

Загалом таких звернень з початку року надійшло 16086. На другому місці серед актуальних питань – соціальні виплати та отримання пенсій під час військових дій. Таких звернень від запоріжців на «гарячі лінії» надійшло 6720 з початку року. В середньому це 47 дзвінків на день. У трійку найактуальніших питань входить з’ясування деталей пересування по області та за межами під час військових дій. Таких звернень надійшло 6097. Також люди додзвонюються з питаннями щодо укриттів та бомбосховищ. На «гарячі лінії» з цих питань звернулося 243 запоріжці.

Запорізький обласний контактний центр продовжує свою роботу. Звернутися на обласну гарячу лінію можна за телефоном 0 800 503 508 або онлайн на адресу hotline@zoda.gov.ua. Телефон Урядової «гарячої лінії» – 1545.

Фото Сергій Томко “МИГ”.


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМІГПОЗИЦІЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Газета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адреса редакції:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в